AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
catering_150_150

Českou Miss World ocenili hlavně fanoušci! - Novinky ve světě erotiky

Českou Miss World ocenili hlavně fanoušci!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Českou Miss World ocenili hlavně fanoušci!
Českou Miss World ocenili hlavně fanoušci!
01.10. 2013
O uplynulém víkendu hostila Indonésie finále 63. ročníku mezinárodní soutěže Miss World. O korunku královny krásy se zde ucházelo 131 půvabných dívek ze všech koutů světa. Mezi nimi byla i Česká Miss World 2013 dvacetiletá Lucie Kovandová.

I když si neodvezla hlavní titul, je s tím, čeho dosáhla, spokojena a sama k tomu říká: »Účast na světové soutěži pro mě byla obrovským zážitkem, seznámila jsem se s řadou zajímavých dívek z celého světa a odvážím si domů nejen krásné vzpomínky, ale také cenné zkušenosti. Konkurence byla veliká, letošního ročníku se účastnil rekordní počet dívek. Těší mě, že v disciplíně beach wear, která byla letos pojata netradičně v sarongu, jsem se umístila v Top 33 a stejně tak mě hřeje pocit, že jsem ve sportovních disciplínách pomohla našemu týmu k prvnímu místu. Největší radost mi ale udělalo hlasování fanoušků, kteří mě po celou dobu soutěže drželi na předních příčkách. Chci moc poděkovat všem, kteří mi fandili a také Taťáně Kováříkové za nádherné šaty, ve kterých jsem Českou republiku a českou kulturu reprezentovala.«

Lucie se skutečně těšila obdivu na mnoha fanouškovských stránkách, na Pageantology.net dokonce v hlasování People’s Choice Miss World 2013 zvítězila.

Finálovému večeru předcházel náročný kolotoč zkoušek, focení a nácviků. Lucie si s sebou vezla garderobu od prestižní české návrhářky Taťány Kováříkové. Jako národní dar přivezla na Bali loutky Spejbla a Hurvínka, které byly vydraženy na charitativní aukci ve prospěch nadace Beauty With a Purpose. Svým soupeřkám v soutěži přivezla náramky z českých polodrahokamů pro štěstí.

Foto: Herminapress/Česká Miss

Obrázky ke článku
Českou Miss World ocenili hlavně fanoušci!Českou Miss World ocenili hlavně fanoušci!Českou Miss World ocenili hlavně fanoušci!Českou Miss World ocenili hlavně fanoušci!Českou Miss World ocenili hlavně fanoušci!Českou Miss World ocenili hlavně fanoušci!
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid