AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Češky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeň - Novinky ve světě erotiky

Češky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňzpět

tisk TISK     email POSLAT
Češky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeň
Češky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeň
09.06. 2008

Dám ti veškerý svůj slovanský šarm a šmrnc, říkaly hoštické hrdinky filmu Slunce, seno, erotika při návštěvě v Itálii. Dobře si byly vědomé toho, jaký mají slovanské půvaby ve světě zvuk. A nejnovější průzkumy agentury Europictures to potvrzují!

Když se na půdě EU zeptáte, v které zemi unie mají nejkrásnější ženy, první příčky opanují slovanské země: na prvním místě (buďme hrdí) Česká republika, druhé Polsko a třetí Slovensko. Jakmile měli ale respondenti říci, které ženy jsou podle nich nejvášnivější, už to bylo trochu jinak. Vyhrály Švédky (asi vzhledem k tzv. švédské trojce) před Francouzkami a Polkami, Češky skončily až desáté (zřejmě mají v očích Evropanů něco z typického chladu sousedních Němek). A pokud zní dotaz »které ženy vnímáte jako ideální na dlouhodobý vztah«, obsadí první místo znovu Švédky, zatímco Češky najdete kdesi na chvostě.


Čím to? Těžko říci. Každopádně většina respondentů tvrdila, že má zkušenosti jen se svými krajankami, nikoli se ženami z ostatních zemí Evropské unie. Takže jde spíše o to, které ženy mají v Evropě jaký zvuk. I to nás však může těšit, že Evropané považují Češky za nejkrásnější v tak široké konkurenci. Kéž by se to projevilo i v nadcházejících soutěžích Miss World, Miss Universe či Miss Earth. Slečny Jandová s Bučkovou na nějaký solidní úspěch určitě mají!

Obrázky ke článku
Češky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeňČešky jsou nejkrásnější, ale chybí jim vášeň
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid