AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Českým modelkám kladou překážky v čestném vyhrání soutěže Playmate roku - Novinky ve světě erotiky

Českým modelkám kladou překážky v čestném vyhrání soutěže Playmate rokuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Českým modelkám kladou překážky v čestném vyhrání soutěže Playmate roku
Českým modelkám kladou překážky v čestném vyhrání soutěže Playmate roku
05.10. 2016
Na redakci se obrátilo několik modelek se stížností na vytvořené v posledních letech nepřijatelné podmínky soutěže Playmate roku uspořádané českým časopisem Playboy.

Pro účast v této soutěži už nestačí odpovídat světovým parametrům krásy a být fotogenickou; všem zájemkyním časopis nabízí jiné schéma spolupráce: kandidátka na titul musí objednat placené focení u málo známé fotografky z Ukrajiny Julie Skalozubové, která nyní žije v České republice, a uhradit alespoň 10 000 EUR pouze za umístění snímků. Během focení Julie předává podepsanou šéfredaktorem finální smlouvu o umístění modelky na obálce časopisu v sekci Playmate měsíce. Po vydání obálky šéfredaktor Vlado Olexa a Julie Skalozubová žádají o další peníze za titul Playmate roku, což není o nic méně než 30 000 EUR: za to se modelka dostane na obálku časopisu a obdrží titul Playmate roku. Pokud chce slečna uspořádat prezentaci na počest titulu, musí uhradit dodatečné náklady na organizaci rautu pro média a hosty.

V posledních letech se vítězkami soutěží Playmate měsíce a Playmate roku byly výhradně modelky z eskortních agentur Ruska a Ukrajiny. Protože ne každá Češka si může dovolit takovou drahou zábavu.

Po celém světě časopisy Playboy samy platí honoráře modelkám za použití jejich snímků s erotickým obsahem, jakož i významní fotografové, jejichž práce je na oplátku placena nakladatelstvím, vyplácejí honoráře svým nahým modelkám.

Zdroj: Tomáš Michálek (newspraha)
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid