AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
neon-club-_150x150

Čeští muži kralují Evropě. Mají velké penisy! - Novinky ve světě erotiky

Čeští muži kralují Evropě. Mají velké penisy!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Čeští muži kralují Evropě. Mají velké penisy!
Čeští muži kralují Evropě. Mají velké penisy!
30.11. 2012
Myslíte si, že Český národ nemá v Evropě moc čím zaujmout? Má, a zvlášť pánové na sebe mohou být díky tomu hrdí. Češi totiž přímo kralují Evropě. Podle poslední studie patří muži v české kotlině k nejvybavanějším.
A muži za svou výbavu mohou vděčit jen a pouze genetice. Emeritní profesor psychologie Richard Lynn, jenž je autorem studie, tvrdí, že průzkum jen potvrzuje dosavadní teorie o závislosti velikosti penisu na lidské rase. Největší penisy mají muži v Konžské republice, zatímco nejmenší v obou Koreách, kde mají jen poloviční pyje ve srovnání s Ekvádorci či Konžany. A Češi zase vévodí Evropě. Italové, Němci, Francouzi či Španělé mají pyje menší než muži z české kotliny. »U většiny populací světa je délka penisu předpověditelná a je tak také potvrzena,« tvrdí profesor Lynn z Ulster University v Belfastu.
I tak se ale úrůzkum zakládá jen na výběru několika mužů z početné populace. Průměrné hodnoty pak hovoří o tom, že muži z republiky Kongo se chlubí délkou 18,03 cm, Kolumbijci 17,02 cm, ostrované z Islandu 16,51 cm a pevninské Evropě vládnou Češi s délkou 15,89 cm. Za námi pak jsou milovníci z Itálie 15,75 cm, Řekové 14,73 i Španělé 13,97 cm. Tabulku pak uzavírá USA 12,95 cm, Čína 10,92 cm a Indie 10,16 cm.
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid