AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
queens_150_150

Chodila nahoře bez, dostala odškodnění - Novinky ve světě erotiky

Chodila nahoře bez, dostala odškodněnízpět

tisk TISK     email POSLAT
Chodila nahoře bez, dostala odškodnění
Chodila nahoře bez, dostala odškodnění
14.11. 2019
Dvacetiletá americká studentka Effie Krokosová, která se ve státě Colorado dostala do problémů s úřady, neboť chodila před domem »nahoře bez«, se domohla odškodnění ve výši 50 000 dolarů (1,1 milionu korun). Je tak prý první Američankou, která něco takovéto prosadila.

Incident se stal ve městě Loveland v září, kdy si před domem se snoubencem házeli létajícím talířem. Krokosová uvedla, že jí bylo vedro, proto se rozhodla odložit triko, jako to již dříve učinil její budoucí manžel. Její chování se ale očividně nelíbilo některému ze sousedů, který zavolal policii. Strážci zákona případ jako nemravné chování předali městu k vyřízení. Když později studentka dostala obsílku, rozhodla se podat stížnost. Město raději obvinění stáhlo a nakonec souhlasilo i s odškodněním. Dívka poznamenala, že to pro ni znamená úlevu a že jakmile jí bude teplo, triko odloží zase.
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid