AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
followme150x150

Chtěl jenom pannu - přihlásilo se mu jich tisíce! - Novinky ve světě erotiky

Chtěl jenom pannu - přihlásilo se mu jich tisíce!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Chtěl jenom pannu - přihlásilo se mu jich tisíce!
Chtěl jenom pannu - přihlásilo se mu jich tisíce!
14.10. 2010

Jistý vtipálek jménem Johnny Gore si dal prostřednictvím internetu inzarát, že hledá pannu, s níž by se pomiloval.

Byla to v podstatě aukce. Která mu nabídne víc, té on zaplatí milion dolarů. Možná se divíte, možná jste to očekávali, ale erotické služby dotyčnému nabídly tisíce dívek. Přesně jich bylo 9867, co nabídlo své tělo za slíbenou úplatu.

Nakonec si Johnny vybral šestnáctiletou blondýnu, která mu slíbila kromě odpanění i všechny techniky, které si vymyslí. Včetně těch nejbizarnějších.

Čekáte, že konec bude mít pořádně kořeněnou dohru? Jak se to vezme. Dotyčná měla smůlu, milionářka se z ní nestala. On totiž žádným pracháčem nebyl ani Johnny. Prý jen zkoušel, kam až jsou dívky ochodné zajít. A zjistil, že daleko...

Obrázky ke článku
Chtěl jenom pannu - přihlásilo se mu jich tisíce!Chtěl jenom pannu - přihlásilo se mu jich tisíce!Chtěl jenom pannu - přihlásilo se mu jich tisíce!Chtěl jenom pannu - přihlásilo se mu jich tisíce!Chtěl jenom pannu - přihlásilo se mu jich tisíce!Chtěl jenom pannu - přihlásilo se mu jich tisíce!Chtěl jenom pannu - přihlásilo se mu jich tisíce!Chtěl jenom pannu - přihlásilo se mu jich tisíce!Chtěl jenom pannu - přihlásilo se mu jich tisíce!Chtěl jenom pannu - přihlásilo se mu jich tisíce!Chtěl jenom pannu - přihlásilo se mu jich tisíce!
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid