AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
satine150x150

Čí matkou by mohla být Romana Jákl Vítová? Nebudete věřit! - Novinky ve světě erotiky

Čí matkou by mohla být Romana Jákl Vítová? Nebudete věřit!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Čí matkou by mohla být Romana Jákl Vítová? Nebudete věřit!
Čí matkou by mohla být Romana Jákl Vítová? Nebudete věřit!
23.02. 2017
V médiích se občas objevují fotografie celebrit, které, ač nejsou v žádném příbuzenském vztahu, jako by si z oka vypadly. Stejná myšlenka vás možná napadne při pohledu na Romanu Jákl Vítovou a Evu Perkausovou. A přestože se chce říct, že ty dvě vypadají jako sestry, mohlo by to být překvapivě úplně jinak!

»Říká se, že svůj věk nejlépe poznáte na dětech, tak teď nevím co si o tom myslet,« smála se Romana. »Zrovna jsem zjistila, že Evičce je dvaadvacet a mě bude za pár měsíců čtyřicet, takže by klidně mohla být moje dcera a ani bych asi nebyla nezletilá matka.«

Vlastní děti si ovšem Romana pořídila až o něco později, což také přispívá k tomu, že její skutečný věk by jí nikdo nehádal. Na ledovou plochu v Europarku Štěrboholy si to přihasila celá její rodinka, která ale vypadala trochu jako lazaret. Starší dcera Sofinka se teprve nedávno vykurýrovala z mononukleózy, mladší Elinka má nohu v sádře a problémy Petra Jákla se zády už jsou takovým evergreenem. »Možná bych mohla Evu adoptovat, jako dospělá dcera by se celkem hodila... že by se o nás měl kdo starat. A kdyby Petra na stará kolena napadl "syndrom Woodyho Allena", který od své ženy utekl k nevlastní dceři, tak by o něj taky bylo postaráno...« pobavila přítomné s humorem sobě vlastním Romana.

Foto: europark.cz
Obrázky ke článku
Čí matkou by mohla být Romana Jákl Vítová? Nebudete věřit!Čí matkou by mohla být Romana Jákl Vítová? Nebudete věřit!
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid