AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
neon-club-_150x150

Claudia Cardinale na Českou Miss! - Novinky ve světě erotiky

Claudia Cardinale na Českou Miss!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Claudia Cardinale na Českou Miss!
Claudia Cardinale na Českou Miss!
12.03. 2012
Kdo by neznal jméno Claudie Cardinale, slavné herečky, kterou obdivovali muži napříč generacemi. Zanedlouho budou mít její fanoušci šanci setkat se s ní v Praze. Stane se totiž čestnou předsedkyní poroty České Miss 2012. Této role se v minulosti zhostil například Alain Delon, Ivana Trump, Alberto Tomba, Jean-Claude Van Damme a další. S prvně jmenovaným po boku si tato diva dokonce zahrála ve filmu Rocco jeho bratři.

Málokdo asi ví, že slavná CC, jak ji mnozí Italové přezdívají, má se soutěžemi krásy nemalé zkušenosti. Její hvězdná kariéra totiž odstartovala vítězstvím v soutěži Miss Tunisko. Odměnou jí byl zájezd na mezinárodní filmový festival do Benátek. Pak už její hvězda stoupala strmě vzhůru. Její krása nezůstala nepovšimnuta a z festivalu odjížděla s kontraktem na hlavní roli v kapse. Nejvíc ji ale proslavil film Tenkrát na západě, jehož tklivá melodie Ennia Morriconeho nahání mrazení a husí kůži.

Foto: ceskamiss.cz
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid