AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
neon-club-_150x150

Co je na lidském těle nejvíc sexy? - Novinky ve světě erotiky

Co je na lidském těle nejvíc sexy?zpět

tisk TISK     email POSLAT
Co je na lidském těle nejvíc sexy?
Co je na lidském těle nejvíc sexy?
11.09. 2013
Hledáte při sexu vždy to, co váš protějšek rozpálí až k orgasmu? Na otázku, jaká místa jsou na lidském těle těmi nejvyhledávanějšími erotogenními zónami, se snažili hledat odpovědi i vědci. A studie neurologů přinesla mnohá překvapení.

Výzkum, o němž informoval britský list The Observer a který byl společným projektem dvou britských univerzit a jedné jihoafrické, je označován za první »systematický průzkum rozsahu erotických pocitů na různých částech těla«. Jeho úkolem bylo v první řadě objasnit rozdílné vnímání těl mužů a žen. Vědci ale byli mnohými výsledky překvapeni.
Možná největším překvapením bylo zjištění, že 800 účastníků studie - převážně z Velké Británie a subsaharské Afriky - nepovažuje za sexuálně přitažlivá chodidla. Tři čtvrtiny účastníků studie jim daly nejnižší, nulovou známku. Známé smyslné masáže nohou tedy ztrácejí mezi lidmi svůj význam.
Dalším překvapením pro vědce byl soulad v odpovědích. »Spousta lidí předpokládá, že zatímco ženské tělo je plné erotogenních zón, muži mají jen jednu - tu zjevnou,« řekl vedoucí studie, profesor Oliver Turnbull. »Ale tak to rozhodně není. Vychází to v podstatě na stejno, možná s malou výhodou ve prospěch žen,« dodal.

Vědce rovněž zaujala značná vzájemná souvztažnost hodnocení, které účastníci studie poskytovali bez ohledu na svůj věk, pohlaví, sexuální orientaci, národnost či rasu. Muži a ženy sestavili 41 částí těla, na které se vědci ptali, v pozoruhodně podobném žebříčku. Na jeho špici byly pochopitelně pohlavní orgány a spolu s nimi rty, uši a vnitřní strana stehen, následované v těsném závěsu lopatkami.
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid