AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Co je na plastice to nejúžasnější? - Novinky ve světě erotiky

Co je na plastice to nejúžasnější?zpět

tisk TISK     email POSLAT
Co je na plastice to nejúžasnější?
Co je na plastice to nejúžasnější?
12.07. 2013
Plastická nebo estetická chirurgie, to jsou atraktivní obory 21. století. Zeptali jsme se proto předního českého plastického chirurga Petra Sirotka, co považuje právě on na svém oboru za nejkrásnější...

Na operacích je hezké, že se modelováním podílíte na absolutním přerodu člověka. Do ordinace vám například přijde žena a vy vidíte na první pohled, že ji něco trápí. Absolvuje operaci, a když ji vidíte po půl roce, je to někdo úplně jiný. Nejen v tom, že vypadá trochu jinak, ale především v tom, jak se cítí a jak vystupuje. Používám takové motto: »Milimetr posunu tkáně znamená kilometr sebevědomí.« A přesně to považuji za nejkrásnější na mé práci. Je to taková třešinka na dortu… S tím souvisí ještě jedna věc, kterou mám rád. Když si okolí nevšimne, že je dotyčná nebo dotyčný po operaci, ale řekne: »Tobě to ale sluší.« Nebo: »Jsi taková příjemně rozzářená.« Ano, je to tím, že z člověka po plastické operaci vyzařuje spokojenost a vyrovnanost. Dostáváme se k psychosomatice, která se navenek do plastiky moc nehodí, ale ve skutečnosti to spolu úzce souvisí. Jakmile se člověk dostane do trápení a stresu, projeví se to i různými neduhy, což může být nebezpečné.
Obrázky ke článku
Co je na plastice to nejúžasnější?
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid