AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
satine150x150

Co když manželka nechce koukat na MS? Řekněte: Buď sex, nebo fotbal! - Novinky ve světě erotiky

Co když manželka nechce koukat na MS? Řekněte: Buď sex, nebo fotbal!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Co když manželka nechce koukat na MS? Řekněte: Buď sex, nebo fotbal!
Co když manželka nechce koukat na MS? Řekněte: Buď sex, nebo fotbal!
24.06. 2010

Policie z mexického Monterrey musela řešit značně kuriózní případ, když nejmenovaný 26letý muž dal manželce roubík do úst, aby ho nerušila při fotbalu.

K jeho smůle však ženu s roubíkem v ústech spatřila sousedka a zavolala muže zákona v domnění, že byli sousedé přepadeni. Policisté dorazili na místo za několik minut a mladý muž nakonec zápas národního týmu s Uruguayí stejně neviděl až do konce.

Máte stejný problém? Také žehráte na to, že vás manželka nenechá v klidu koukat na fotbal? Pak neváhejte a zvolte jiné východisko. Chtějte po ní sex. Když nebude mít náladu, nebo ji bude bolet hlava, zvolte záložní řešení. Řekněte jí: když s tebou nic není, aspoň mě nech koukat na fotbal.

Pokud naopak bude mít na milostné radovánky náladu, vyděláte na tom. Užijtete si - a jakmile se manželka začne sprchovat, aby si umyla intimní místa, pusťte si televizi. Mistrovství světa za to stojí. A když to bude chtít vaše choť přepnout, pak jí nabídněte druhé číslo. Uvidíte, že nakonec fotbal přece jen zvítězí...

Obrázky ke článku
Co když manželka nechce koukat na MS? Řekněte: Buď sex, nebo fotbal!Co když manželka nechce koukat na MS? Řekněte: Buď sex, nebo fotbal!Co když manželka nechce koukat na MS? Řekněte: Buď sex, nebo fotbal!Co když manželka nechce koukat na MS? Řekněte: Buď sex, nebo fotbal!Co když manželka nechce koukat na MS? Řekněte: Buď sex, nebo fotbal!Co když manželka nechce koukat na MS? Řekněte: Buď sex, nebo fotbal!Co když manželka nechce koukat na MS? Řekněte: Buď sex, nebo fotbal!
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid