AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
queens_150_150

Co se od kamarádek nedozvíš o sexu, líčení i zdraví - Novinky ve světě erotiky

Co se od kamarádek nedozvíš o sexu, líčení i zdravízpět

tisk TISK     email POSLAT
Co se od kamarádek nedozvíš o sexu, líčení i zdraví
Co se od kamarádek nedozvíš o sexu, líčení i zdraví
21.12. 2016
Co se od kamarádek nedozvíš o sexu, líčení i zdraví (průvodce moderní dospívající dívky). O všem, co chci, aby věděla moje dcera. Právě o tom je novinka lékařky Jany Martincové, která se více než 20 let věnuje zdravotnickému vzdělávání veřejnosti a popularizaci medicíny.

Dnešní náctiletí jsou na četbu mnohem náročnější, dá velkou práci je zaujmout, dodává. To se jí však podařilo bravurně. Knížka rozhodně nepůsobí dojmem odborné publikace, naopak jde o velmi čtivý příběh a rozhovor tří kamarádek (Lilith, Lucy a Šárky) s matkou jedné z nich - lékařkou, za kterou se holky chodí radit. A to nejen o zdraví. Povídková lékařka Eva díky svým přátelům a známým dívky uvede i do tajů líčení, vaření i zábavného cvičení.

Vyprávění nechybí humor, vkus, ženský šarm a hlavně kvalitní
informace důležité pro náctiletou dívku. Kniha vznikla na základě dotazů náctiletých slečen adresovaných poradně webu Babyonline.cz a na jejím vzniku a tvorbě se podílely samy dospívající dívky.

Co se od kamarádek nedozvíš je volným pokračováním dřívější publikace Jak děti přicházejí na svět (pro 2-10leté děti), tentokrát pro náctileté dívky, ve kterém malá Lili dospívá v půvabnou Lilith a společnost jí namísto bratra dělají dvě stejně okouzlující kamarádky. I když i bratr Chytroočko se hned v úvodu knížky mihne, tentokrát pod civilním jménem Tom.

Kniha obsahuje přes 200 originálních fotografií a kolem 150 obrázků a schémat. Jedinečná je skvěle padnoucí grafika pro 11 - 18leté dívky. Unikátně je v knize zpracovaná sexuologická a gynekologická část včetně obrázků:

- změny těla v dospívání, probuzení hormonů

- menstruační cyklus, hygienické pomůcky, plodné dny, pohlavní orgány

- výběr partnera, pohlavní styk, orgasmus (první sex, panenská blána, masturbace, porno)

- jak neotěhotnět a neonemocnět, antikoncepce, manipulace s kondomem, bezpečný sex

- těhotenský test, ukončení těhotenství

K prohlídnutí na www.zdravedospivani.cz. K zakoupení na www.prochytrehlavicky.cz za cenu 269 Kč a také v knihkupectvích.
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid