AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
neon-club-_150x150

Co spolu mají Vondráčková s Maxou? - Novinky ve světě erotiky

Co spolu mají Vondráčková s Maxou?zpět

tisk TISK     email POSLAT
Co spolu mají Vondráčková s Maxou?
Co spolu mají Vondráčková s Maxou?
07.04. 2013
Když spolu před lety nazpívali duet a následně se objevili v Troškově Kameňáku, neslo se, že spolu něco mají. Řeč je o Heleně Vondráčkové a Martinu Maxovi a nyní mohou spekulace začít nanovo. Na slavnostním zahájení vernisáže Michala Singera v Letohrádku Hvězda, kterému byli za kmotry, se dlouho drželi stranou ostatních a o něčem si povídali.

Ukázalo, že jejich šuškání má nejen přátelský, ale také pracovní charakter. Když Vondráčková Maxovi prozradila, že chystá novou desku, nabídl jí jednu svou písničku, kterou právě dokončuje. »Tuhle jsem skládal vyloženě s tím, že Ti ji nabídnu, jen jsem netušil, že se potkáme tak brzy,« přiznal sympatický zpěvák Vondráčkové.

Oba umělce pojí spolu láska k hudbě, ale také k výtvarnému umění. Zatímco Martin Maxa maluje a své obrazy vystavuje u nás i v zahraničí, Vondráčková se pěknými obrazy ráda obklopuje. »Pozvání na vernisáž jsem přijala moc ráda, mám atmosféru Letohrádku Hvězda moc ráda. Za druhé miluji výtvarnictví a tvorba Michala Singera, jehož obrazy jsou také uloženy v Národní galerii, je mi blízká a za třetí sháním nějaké pěkné dílko do jednoho pokoje u nás doma.«

Přestože na vernisáž dorazila s manželem Martinem Michalem, obraz vybírala sama. »Helena má jasnou představu, takže tenhle výběr nechávám vyloženě na ní,« upřesnil zpěvaččin manžel a manažer v jedné osobě. »Má atmosféru, kterou jsem právě potřebovala,« uzavřela Vondráčková.
Obrázky ke článku
Co spolu mají Vondráčková s Maxou?Co spolu mají Vondráčková s Maxou?
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid