AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
followme150x150

Co zvládla Vicemiss Čerešňáková na loukách a polích? - Novinky ve světě erotiky

Co zvládla Vicemiss Čerešňáková na loukách a polích?zpět

tisk TISK     email POSLAT
Co zvládla Vicemiss Čerešňáková na loukách a polích?
Co zvládla Vicemiss Čerešňáková na loukách a polích?
31.03. 2016
Eva Čerešňáková poběží půlmaraton, 21 kilometrů pražskými ulicemi. Přípravu nepodcenila a i přes chladné počasí běhala jak Prahou, tak po loukách a polích.


Česká Vicemiss 2007 měla ke sportu vždy blízko, ale k překonání sebe sama a uběhnutí půl maratonu se odhodlávala mnoho let. Letos poprvé se rozhodla 21 km uběhnout. K běhu jí dodal odvahu i samotný zakladatel Pražského mezinárodního maratonu Carlo Capalbo.

»Odhodlávala jsem se opravdu dlouho. Dříve mi bránily zdravotní komplikace s koleny a postupem času jsem se smířila s tím, že si asi 1/2 maraton nikdy nevyzkouším, že na to zřejmě nemám. Běhám totiž ráda, ale běžně tak sedm až deset kilometrů, ne víc. A letos jsem se rozhodla, že si nebudu hledat výmluvy, překonám sama sebe a zkusím to zvládnout. Na tom rozhodnutí bylo dobré i to, že mě to donutilo podstatně víc běhat, i v chladném nebo nepřívětivém počasí. Někdy podél Vltavy a Prahou, jindy po loukách a polích, daleko od civilizace.« Uvedla Eva, která si uvědomuje náročnost běhu, ale současně se na svůj první půlmaraton těší. Carlo Capalbo, jenž motivoval k běhání už mnoho lidí, povzbuzuje nejen Evu. »Běhání je svělá investice do sebe samotného a zlepšuje kvalitu života. Když lidé běhají, jsou veselejší a šťastnější.«

Foto: archiv Eva Čerešňáková
Obrázky ke článku
Co zvládla Vicemiss Čerešňáková na loukách a polích?Co zvládla Vicemiss Čerešňáková na loukách a polích?
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid