AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
queens_150_150

Cojocarová je nejkrásnější Amazonkou světa - Novinky ve světě erotiky

Cojocarová je nejkrásnější Amazonkou světazpět

tisk TISK     email POSLAT
Cojocarová je nejkrásnější Amazonkou světa
Cojocarová je nejkrásnější Amazonkou světa
12.07. 2011
Jedním z úkolů, které dostala Česká Miss Earth 2011 Šárka Cojocarová před odjezdem do thajské destinace Pattaya, kde bude na mezinárodní soutěži krásy reprezentovat Českou republiku, je nafotit sérií fotografií, kde bude stylizována jako »Amazonka«. O Šárčinu přeměnu v divoženku, se postarala Leona Grešáková, která nám prozradila svůj zdroj inspirace. »Model má znároňovat ženu válečnici a vůdkyni, přesněji Amazonku. Bojovnost a velikost této bájné silné ženy a vůdkyně má umocnit její zbraň, která je v podobě luku, jenž je dobovou zbraní, kterou Amazonky používaly,« řekla Grešáková.
Výsledný snímek bude použit do kalendáře, kde budou prezentávány všechny účastnice soutěže Miss Earth. Na fotografiích, které nafotil Lukáš Dvořák to Šárce opravdu sluší, což ostatně můžete posoudit sami.
Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Cojocarová je nejkrásnější Amazonkou světaCojocarová je nejkrásnější Amazonkou světaCojocarová je nejkrásnější Amazonkou světaCojocarová je nejkrásnější Amazonkou světaCojocarová je nejkrásnější Amazonkou světaCojocarová je nejkrásnější Amazonkou světaCojocarová je nejkrásnější Amazonkou světaCojocarová je nejkrásnější Amazonkou světa
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid