AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
spolecnik_150_150

Cosby: sex za peníze i omamné látky - Novinky ve světě erotiky

Cosby: sex za peníze i omamné látkyzpět

tisk TISK     email POSLAT
Cosby: sex za peníze i omamné látky
Cosby: sex za peníze i omamné látky
24.07. 2015
Hvězda rodinného seriálu Cosby Show má problém. Americký herec Bill Cosby se v deset let starém místopřísežném prohlášení údajně přiznává, že platil ženám za sex a poté za jejich mlčení.

To by samo o sobě ještě nebylo až takovým problémem, kdyby nevyšlo najevo také to, že si měl opatřit omamné látky s úmyslem dát je ženám, aby byly povolné, a on si s nimi mohl užít sexu.

Úryvky z prohlášení dnes zveřejnil americký deník The New York Times. Osmasedmdesátiletý herec nyní čelí obvinění, že v minulosti nadopoval a sexuálně zneužil několik žen. Sedativum metakvalon si nechal předepsat od lékaře na bolesti zad. »Bylo to stejné, jako když někdo řekne: dáš si něco k pití?« hájí se.

Cosbyho svědectví pochází z doby, kdy herce jistá Andrea Constandová obvinila, že jí podal narkotika a znásilnil ji. Aféra skončila v roce 2006 mimosoudním vyrovnáním a dokumenty, které se k ní vztahovaly, byly zapečetěny. Letos na začátku července je však nechal odpečetit jeden soudce. Osmasedmdesátiletý herec tak má na krku obvinění ze sexuálního zneužívání žen.
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid