AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
spolecnik_150_150

Crystal, buď šťastná! Majitel Playboye je věrný - Novinky ve světě erotiky

Crystal, buď šťastná! Majitel Playboye je věrnýzpět

tisk TISK     email POSLAT
Crystal, buď šťastná! Majitel Playboye je věrný
Crystal, buď šťastná! Majitel Playboye je věrný
28.03. 2013
Zakladatel Playboye a jeden z nejvlivnějších mužů na poli světového showbyznysu Hugh Hefner musí stále častěji odpovídat, zda je své sexy manželce Crystal Harrisové věrný. Prý - když je ženatý - nevyhledává jiné známosti. Ale jinal...

»S kolika ženami jsem v životě spal, to se snad ani nedá spočítat. Určitě jich bylo přes tisíc,« prohlásil šestaosmdesátiletý Hugh Hefner, který se loni v prosinci potřetí oženil. »Ale kdykoli jsem byl ženatý, zachovával jsem ženě věrnost,« dodal jedním dechem.

Tak snad mu můžeme i v záplavě těch nahých krásek, které se objevují v branži okolo něj, věřit. Ostatně, sexy Crystal by si to zasloužila. No řekněte sami, vy byste nebyli takové krásce, jakou přikládáme v naší fotoprezentaci, věrni...?
Obrázky ke článku
Crystal, buď šťastná! Majitel Playboye je věrnýCrystal, buď šťastná! Majitel Playboye je věrnýCrystal, buď šťastná! Majitel Playboye je věrnýCrystal, buď šťastná! Majitel Playboye je věrnýCrystal, buď šťastná! Majitel Playboye je věrnýCrystal, buď šťastná! Majitel Playboye je věrný
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid