AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
queens_150_150

Cukr. Afrodiziakum, nebo droga? - Novinky ve světě erotiky

Cukr. Afrodiziakum, nebo droga?zpět

tisk TISK     email POSLAT
Cukr. Afrodiziakum, nebo droga?
Cukr. Afrodiziakum, nebo droga?
25.09. 2013
Všechny potraviny, které obsahují větší množství cukru, by měly nést stejná varování jako krabičky cigaret. Cukr způsobuje závislost, obezitu, ničí krevní systém a vede až k Alzheimerově nemoci. Tvrdí to alespoň Paul van der Velpen, šéf zdravotní služby v nizozemském Amsterdamu.

Na tuto nejnovější aktivitu úředníka ze země, kde je povolenou drogou i marihuana, upozornil deník The Daily Telegraph. Paul van der Velpen na veřejné webové stránce svého úřadu napsal: »Stejně jako tabák a alkohol je i cukr ve skutečnosti droga. Vláda tu má významnou roli. Od konzumace cukru by se mělo odrazovat. Může to vypadat přehnaně a za vlasy přitažené, ale cukr je nejnebezpečnější drogou naší doby – lze jej snadno získat kdekoli.« O tom, že velké dávky cukru svým způsobem vytvářejí závislost, se ve vědeckých a lékařských kruzích mluví již roky. I Paul van der Velpen citoval výsledky výzkumů, podle nichž cukr na rozdíl od tuku a jiných živin ovlivňuje chuť a vytváří neodolatelnou touhu po dalším jídle, což zneužívá potravinářský průmysl ke zvyšování prodeje svých produktů. »Cukr je ve skutečnosti formou závislosti. Zbavit se touhy po sladkých pokrmech je stejně obtížné jako zbavit se kouření,« konstatoval van der Velpen pochmurně a dodal: »Proto diety fungují jen dočasně. Lepší je léčba na závislost.«

Rád by docílil toho, aby na obalech sladkých či přislazených produktů byla varování, že »cukr je návykový a špatný pro zdraví«. Dodal, že vláda by měla na cukernaté produkty všeho druhu uvalit pořádnou »daň z tuku«. Akci by prý měly financovat zdravotní pojišťovny. Vše prý začne na školách, kde bude zakázaný prodej všech sladkostí i sladkých nápojů.

Ale proč nezmínit i to, že cukr působí na ženy jako afrodiziakum. A to přece nelze odsuzovat, ne...?
Diskuze k článku  Cukr. Afrodiziakum, nebo droga?
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid