AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
satine150x150

Dámská jízda vítězek České Miss: po náročném focení se krásky svlékly do plavek a ukázaly přednosti - Novinky ve světě erotiky

Dámská jízda vítězek České Miss: po náročném focení se krásky svlékly do plavek a ukázaly přednostizpět

tisk TISK     email POSLAT
Dámská jízda vítězek České Miss: po náročném focení se krásky svlékly do plavek a ukázaly přednosti
Dámská jízda vítězek České Miss: po náročném focení se krásky svlékly do plavek a ukázaly přednosti
09.02. 2018
Vítězky České Miss 2017 si mezi pracovními povinnostmi stihnout užít i spoustu zábavy. Při nedávném focení kampaně pro luxusní hotel ukázaly, že jim to sluší jak při polštářové bitvě v posteli, tak u skleničky sektu. Po náročném focení je čekal zasloužený odpočinek v moderním wellness a missky poodhalily, jak jim to sluší v plavkách. Česká Miss 2017 Michaela Habáňová se opravdu nemá za co stydět. Má nejen dokonalou postavu, ale také přirozený a atraktivní ženský dekolt, který jistě patří mezi její přednosti.

Cesta na focení do tradičního lázeňského domu z roku 1904 v Luhačovicích byla pro Ivu Uchytilovou a Michaelu Habáňovou navíc vzpomínková. Před necelým rokem se právě v Luhačovicích rozhodlo o jejich postupu do finálového výběru České Miss 2017 a následný úspěch jim změnil život. Terezu Vlčkovou pak zvolili hlasující na sociálních sítích a díky jejich podpoře se dostala nejen do finále, ale zhubla, zabodovala a skončila na třetím místě.

I když před samotným focením panovala striktnější disciplína, začínalo se brzy ráno a den byl pro modelky dlouhý a náročný, o to více ocenily odpočinek a následnou dámskou jízdu. Především ve wellness se dívky rozjely a bazénové radovánky si opravdu užívaly. »V poslední době mám hodně pracovních povinností, hlavně focení, začaly také castingy České Miss, které ještě proběhnou v Brně a v Praze, tak bylo skvělé, že nám po focení v Augustiniánském domě zbyl čas a mohly jsme si nádherné wellness i bazén užít,« rozplývala se úřadující Česká Miss Michaela Habáňová.

»Poprvé v životě jsem zažila saunové rituály a bylo to úžasné,« prozradila nadšená Česká Miss Supranational 2017 Tereza Vlčková. Češka úspěšná na světové soutěži krásy Miss Earth Iva Uchytilová si zase dopřála originální masáž: »Poslední měsíce byly náročné, program je nabitý a na odpočinek určitě nesmíme zapomínat. Masáž přišla vhod, cítila jsem se jako v ráji a i po tom krátkém odpočinku se cítím jako znovuzrozená.« Mezi povinnosti vítězek patří v těchto týdnech i to, že jsou součástí poroty, která v rámci castingů rozhoduje o tom, které dívky budou bojovat o titul Česká Miss 2018.

Před pár dny proběhl i ve Zlínském kraji další ze série castingů Hledá se Česká Miss a ze zlínského castingu postoupilo do semifinále hned devět dívek. Mezi nimi i další 183 centimetrů vysoká kráska, Sára Kuželová ze Zlína. Ze Zlína pochází i Michaela Habáňová, tak se v červnu ukáže, zdali bude nová Česká Miss 2018 ze stejného kraje.

Mezi postupujícími dívkami ze zlínského castingu, jež proběhl v Centro Zlín a kde v porotě kromě vítězek z roku 2017, České Miss 2016 Andrey Bezděkové a spolumajitelů České Miss Evy Čerešňákové a Martina Ditmara usedla i bloggerka Dominika Myslivcová, zpěvák Jan Nedvěd nebo majitel modelingové agentury Pure Model Roman Holárek, jsou tyto dívky: Lenka Šůstková z Uherského Brodu, 17 let; Monika Pečková ze Zlína, 18 let; Eva Švehláková ze Zlína, 19 let; Veronika Fuksová ze Zlína, 19 let; Markéta Durďáková z Prakšic, 20 let; Nikola Behriková z Napajedel, 18 let; Lea Šteflíčková z Ústí nad Labem Sára Kuželová ze Zlína, 19 let a Veronika Suchá z Nespeků, 21 let.

Foto: Augustiniánský dům
Obrázky ke článku
Dámská jízda vítězek České Miss: po náročném focení se krásky svlékly do plavek a ukázaly přednostiDámská jízda vítězek České Miss: po náročném focení se krásky svlékly do plavek a ukázaly přednostiDámská jízda vítězek České Miss: po náročném focení se krásky svlékly do plavek a ukázaly přednosti
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid