AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
catering_150_150

Darujte sperma, vyzývá fotbalový klub - Novinky ve světě erotiky

Darujte sperma, vyzývá fotbalový klubzpět

tisk TISK     email POSLAT
Darujte sperma, vyzývá fotbalový klub
Darujte sperma, vyzývá fotbalový klub
30.08. 2011
Nejeden český fotbalový klub si dal za cíl nalákat nové příznivce. Každý na to šel jinak – ale zaplaťpánbůh se shodly na zatraktivnění hry. Jinak však každý nabízí něco jiného, od dětských koutků přes hry o nejrůznější soutěže.
Kam se jeden jako druhý hrabou na španělské Getafe, které se rozhodlo, že se pokusí rovnat v návštěvnosti gigantům typu FC Barcelona či Realu Madrid. A tak natočilo video plné erotiky a krásných, spoře oděných slečen. Ty nabádají fanoušky španělského klubu, aby darovali sperma, čímž prudce vzroste počet příznivců Getafe.
Jádrem reklamy je příchod jednoho z příznivců klubu se šálou v barvách Getafe do kliniky pro dárce spermatu. Dotyčný přitom vidí lesbičky při erotických hrátkách, které jej zlákají a on své sperma skutečně daruje. Spot končí tím, že na kliniku míří další zástupy fandů, zatímco za dveřmi místnosti se rodí nový potomek.
Dobrý nápad, ne...?
Obrázky ke článku
Darujte sperma, vyzývá fotbalový klubDarujte sperma, vyzývá fotbalový klubDarujte sperma, vyzývá fotbalový klubDarujte sperma, vyzývá fotbalový klubDarujte sperma, vyzývá fotbalový klubDarujte sperma, vyzývá fotbalový klub
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid