AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
sweet-paradise_150x150

David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku! - Novinky ve světě erotiky

David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!zpět

tisk TISK     email POSLAT
David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!
David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!
13.01. 2010

David Beckham zase jednou vzbudil rozruch i mimo fotbalový trávník. Na své mužné tělo si nechal vytetovat již osmnáctou kérku, a protože tento metrosexuál patří mezi největší světové ženské idoly, nemohlo to ujít pozornosti tisku ani fanoušků.

Tentokrát si fotbalista AC Milán a příležitostný model nechal na svůj vypracovaný bok vytetovat Ježíše sedícího na kříži. Malba pochází od známého kreslíře Matthewa Brookse a je to již třetí kérka s náboženskou tématikou. Prim ale na jeho těle hrají tetování, která se nějakým způsobem týkají jeho rodiny. Dvě z nich jsou vyznáním lásky manželce Victorii, tři (jak jinak) oslavují narození synů.

Obrázky ke článku
David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid