AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
neon-club-_150x150

David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku! - Novinky ve světě erotiky

David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!zpět

tisk TISK     email POSLAT
David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!
David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!
18.03. 2011
Tak už je to definitivně venku! Bulvární spekulace, které v poslední době začaly nabírat na intenzitě, se potvrdily. David Beckham a jeho neméně slavná manželka Victoria čekají holčičku!

Bude to již jejich čtvrté dítě, ale po třech klucích Brooklynovi, Romeovi a Cruzovi to bude první holka. Ano, dlouho očekávaná dcera. »Pořád jsme z toho v šoku. Když máte tři syny, tak podvědomě čekáte dalšího,« řekl Beckham na obědě fotbalového týmu LA Galaxy s fanoušky. »Ano, dnes již to mohu potvrdit,« dodal slavný záložník. Dcera se má narodit letos v létě...
Obrázky ke článku
David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid