AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
livechat150x150

David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku! - Novinky ve světě erotiky

David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!zpět

tisk TISK     email POSLAT
David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!
David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!
18.03. 2011
Tak už je to definitivně venku! Bulvární spekulace, které v poslední době začaly nabírat na intenzitě, se potvrdily. David Beckham a jeho neméně slavná manželka Victoria čekají holčičku!

Bude to již jejich čtvrté dítě, ale po třech klucích Brooklynovi, Romeovi a Cruzovi to bude první holka. Ano, dlouho očekávaná dcera. »Pořád jsme z toho v šoku. Když máte tři syny, tak podvědomě čekáte dalšího,« řekl Beckham na obědě fotbalového týmu LA Galaxy s fanoušky. »Ano, dnes již to mohu potvrdit,« dodal slavný záložník. Dcera se má narodit letos v létě...
Obrázky ke článku
David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!David Beckham potvrdil fanouškům: Ano, čekáme holčičku!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid