AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
hostes_150_150

David Copperfield tajil dceru! - Novinky ve světě erotiky

David Copperfield tajil dceru!zpět

tisk TISK     email POSLAT
David Copperfield tajil dceru!
David Copperfield tajil dceru!
24.08. 2011
Už je to 18 let, co nejslavnější světový iluzionista David Copperfield předvedl svůj nejslavnější trik – nechal zmizet Sochu svobody. Tehdy, v roce 1993, veřejnost i média tvrdily, že něco takového už král kouzel nikdy nepřekoná. Nyní se mu to povedlo…!
Ptáte se, jaký že kousek fanouškům magie tentokrát připravil. Pořádně vypečený! Rok a půl dokázal před veřejností utajovat existenci svého dítěte…
Čtyřiapadesátiletý Copperfield přiznal, že vychovává svoji dceru s francouzskou modelkou Chloe Gosselinovou. A že šestadvacetiletá kráska je šťastnou matkou již 16 měsíců! Iluzionistův dosavadní nejdéle trvající trik se dočkal odhalení poté, když Copperfielda paparazziové náhodou vyfotografovali s dcerou Sky v jeho rezidenci na Bahamách. Právě zde je mág skoro králem - vlastní zde 11 ostrůvků.
To by bylo, aby na nich něco nezmizelo. Alespoň tedy před očima zvědavé veřejnosti…
Obrázky ke článku
David Copperfield tajil dceru!David Copperfield tajil dceru!David Copperfield tajil dceru!David Copperfield tajil dceru!David Copperfield tajil dceru!David Copperfield tajil dceru!
Diskuze k článku  David Copperfield tajil dceru!
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid