AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
hostes_150_150

Desítka finalistek je vybrána! - Novinky ve světě erotiky

Desítka finalistek je vybrána!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Desítka finalistek je vybrána!
Desítka finalistek je vybrána!
14.12. 2012
Je rozhodnuto. Ve čtvrtek 13. 12. se v Praze v hotelu Clarion uskutečnilo semifinále České Miss 2013. O postup do finále se utkaly dívky, které zvítězily ve čtrnácti regionálních castinzích. Komu přinesla třináctka v datu štěstí a naději na titul královny krásy?

Anna Avakjanová, 23 let, Jirkov
Markéta Břízová, 23 let, Ostrava
Denisa Grossmanová, 19 let, Praha
Zuzana Juráčková, 23 let, Prostějov
Andrea Kolářová, 20 let, z Liberce
Lucie Kovandová, 19 let, Dolní Kounice
Gabriela Kratochvílová, 22 let, Chotěboř
Monika Leová, 21 let, Dvořiště u Chocně
Alena Prešnajdrová, 23 let, Brno
Kristyna Schicková, 18 let, Praha

»S výsledkem semifinále jsem velmi spokojena. Rozhodování poroty nebylo jednoduché. Opět se potvrdilo, že dívky přípravu nepodceňují a jen krása nestačí. Do finále jsme poslali deset dívek, počet finalistek odpovídá novému způsobu hlasování. Deset dívek tedy pojede na soustředění, projde přípravou, hlasováním partnerů a celým pořadem. Od začátku do konce o vítězce České Miss 2013 rozhodnou diváci bez zásahu poroty a postupného vyřazování,« zhodnotila letošní semifinále ředitelka soutěže Michaela Maláčová .

Byla to právě ona, kdo se ujal předsednictví poroty, potažmo těžkého úkolu vybrat deset finalistek. Spolu s ní rozhodovala o osudech dívek v soutěži Miss Earth 2012 Tereza Fajksová, Česká Miss World Linda Bartošová, Mr. World Milan Nevosad, moderátor finálového pořadu Libor Bouček a DJ a moderátor Pavel Cejnar. Semifinálové soutěžící, porotu i všechny hosty provedla semifinálovým kláním moderátorka a Česká Miss 2010 Jitka Válková.

V lednu čeká dívky natáčení a soustředění na Filipínách a 23. března 2013 se v přímém přenosu na Prima Family rozhodne, která z nich se stane královnou krásy. Česká Miss 2013 získá kontrakt v hodnotě 1 000 000 Kč.

Foto: ceskamiss.cz
Diskuze k článku  Desítka finalistek je vybrána!
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid