AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
catering_150_150

Děti si musíte udělat sami! - Novinky ve světě erotiky

Děti si musíte udělat sami!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Děti si musíte udělat sami!
Děti si musíte udělat sami!
06.07. 2012
V pražském kině Atlas proběhla mimořádná projekce letní komedie JAK PORODIT A NEZBLÁZNIT SE, kterou pořádala pro své hosty společnost babiez – partner filmu. Na promítání se sešla řada českých VIP rodičů, prarodičů a budoucích rodičů, kteří měli jedinečnou příležitost se příjemně pobavit, a to tentokrát bez dětí!

Každý si potřebuje čas od času odpočinout a udělat si čas jen sám pro sebe. Pokud má navíc člověk děti nebo vnoučata, platí to dvojnásob. A k čemu by jinak byli babičky, dědečkové a chůvy? Jejich »služeb« využili například Jana Adamcová, Zuzana Belohorcová, Lucie Benešová, Jitka Čvančarová, Denisa Domanská, Martina Gavriely, Lucie Králová, Kateřina Stočesová, Kamila Špráchalová, Zdena Žádníková Volencová. Děti zůstaly doma a dospělí mohli pohodlně relaxovat v kině.

Společnost babiez své klienty ráda rozmazluje a proto pro ně uspořádala mimořádné představení. Proč je babiez partnerem filmu je celkem jasné. Stejně jako herci ve filmu, tak i klienti řeší denně nejrůznější problémy, které s těhotenstvím a mateřstvím souvisejí. Film sklidil v publiku velký úspěch, jelikož všem připomínal situace, které jako rodiče velmi dobře znají. Večer bez dětí znamenal pro celý sál velký oddech a především zbavení se veškeré nervozity a ostražitosti, kterou čas strávený s dětmi přináší. Aby se však potomci na své rodiče nezlobili, dostali pro ně každá máma a každý táta při příchodu dáreček od společnosti babiez.

V rámci večera byl navíc pokřtěn nový a současně nejrozsáhlejší průvodce pro spokojený a šťastný život s dítětem s názvem DĚTI. Katalog nebyl pokřtěn tradičně šampaňským, ale kojeneckou vodou, která byla pro tuto příležitost mnohem vhodnější.

Na promítání nechyběl ani kamarád všech rodičů Jiří Žáček, manager společnosti babiez. Jiří Žáček má pod křídly výbavu prakticky všech novopečených VIP rodičů, kteří si ho cení proto, že jim vždy dovede dobře poradit a nabídnout z obrovského sortimentu vše, co budou na nové životní cestě potřebovat. První děti, které s ním vyrůstaly, slaví letos osmnácté narozeniny. Jiří Žáček všem s úsměvem vzkázal: »Uděláme pro vás všechno, jen ty děti si musíte udělat sami!«

A jak si svůj den užili přítomní rodiče? O své pocity se s námi podělily:

Jana Adamcová: I když jsou naše děti již trochu větší, mám s babiez ty nejlepší zkušenosti. Doslova kdykoliv a ihned vyřešili jakoukoliv drobnost a Jirkovi vždy s ochotou zapůjčili vše, co potřeboval k natáčení seriálů.

Zuzana Belohorcová: S firmou babiez je radost spolupracovat. Za prvé u nich najdu vše pod jednou střechou a za druhé se mi líbí jejich přístup k nám, maminkám, který je hodně kamarádský. Většinu roku trávíme s rodinou na Miami, a když přijedeme sem, domů, těším se, že se potkám se svými kamarádkami. V kině jsem teď po více než dvou letech.

Zdena Žádníková Volencová: Je paráda na pár hodin vypnout, o nic se nestarat a jen se dobře bavit. Připadám si, jako bych slavila svátek matek. Poprvé po deseti letech jdu sama do kina. Ani kamarádky jsem vzít nemohla, protože všechny hlídají všechny mé děti.

Kateřina Stočesová:
Společně s Alešem se vydáváme do společnosti velmi výjimečně. Ale nabídku na atraktivní film jsme neodmítli také z důvodu, že jsme před představením měli dostat katalog dětských výrobků. Naše Annemarrie měla v sobotu první narozeniny a tak jsme chtěli vybrat něco, čím bychom udělali radost jí i sobě. Náš Enýsek nám dělá opravdu obrovskou radost.

Obrázky ke článku
Děti si musíte udělat sami!Děti si musíte udělat sami!Děti si musíte udělat sami!Děti si musíte udělat sami!Děti si musíte udělat sami!Děti si musíte udělat sami!
Diskuze k článku  Děti si musíte udělat sami!
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid