AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
livechat150x150

Devět královen - sebevědomé mladé ženy... - Novinky ve světě erotiky

Devět královen - sebevědomé mladé ženy...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Devět královen - sebevědomé mladé ženy...
Devět královen - sebevědomé mladé ženy...
29.12. 2013
Dosavadních devět Českých Miss se poprvé v historii soutěže sešlo společně v ateliéru, aby nafotily kampaň na velké finále jubilejního 10. ročníku. Devět královen krásy pózovalo před objektivem renomovaného fotografa Jana Tůmy.
A jaké to je, mít před objektivem devět krásek najednou? »S Českou Miss spolupracuji od začátku a všechny dívky jsem fotil, znám je od jejich prvních krůčků po zvolení, některé ještě z focení v rámci semifinále a soustředění. Je úžasné sledovat, jak od vítězství ještě zkrásněly, rozkvetly, jsou z nich sebevědomé, úspěšné mladé ženy. A i když už jsou z některých maminky, na kráse jim to neubralo, ba naopak,« pochvaluje si focení kampaně Jan Tůma a dodává: »Už za sebou máme focení i letošních finalistek a jsem upřímně zvědavý, která se stane tou desátou královnou krásy.«

Sladit termíny všech devíti vítězek nebylo vzhledem k jejich pracovním povinnostem vůbec jednoduché. Nejmladším členem týmu se tak stala malá Anetka čerstvé maminky Ivety Lutovské Vítové a nakonec se dokonce podařilo, aby se s Českými Miss vyfotila i ředitelka soutěže Michaela Maláčová, která přijela dívky pozdravit.

Na půvabně odvážnou fotografii, která vznikla pro jarní finálovou kampaň si ale ještě chvíli počkáme. Ta bude odstartována v březnu a vyvrcholí slavnostním galavečerem na obrazovce televize Prima, kde diváci zvolí desátou Českou Miss.

Foto: herminapress.cz/ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Devět královen - sebevědomé mladé ženy...Devět královen - sebevědomé mladé ženy...Devět královen - sebevědomé mladé ženy...Devět královen - sebevědomé mladé ženy...Devět královen - sebevědomé mladé ženy...
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid