AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
satine150x150

Divné! Zájem o sex v Japonsku klesá... - Novinky ve světě erotiky

Divné! Zájem o sex v Japonsku klesá...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Divné! Zájem o sex v Japonsku klesá...
Divné! Zájem o sex v Japonsku klesá...
22.01. 2015
Japonská kinematografie je plná sexu v nejrůznějších podobách. Hitem jsou především tzv. sexploitation filmy, které zobrazují sex a násilí v dosti naturalistické podobě. Ovšem skutečný sexuální život v zemi vycházejícího slunce není tak zajímavý, a už vůbec ne peprný…

V Japonsku se zmenšuje populace a podle nejnovějšího průzkumu je to dáno tím, že se místní lidé skoro vůbec nemilují. Polovina Japonců a 45 procent všech sezdaných lidí totiž připustilo, že v předchozím měsíci neměli pohlavní styk.

Čísla jsou to velmi zajímavá: hned 18 procent mužů o sex buď jen malý zájem, nebo ho vysloveně nenávidí. Ve věkové skupině 25 až 29 let tento počet stoupá na více než 20 procent.

Z dotázaných ve věku 16 až 49 let navíc 49 procent uvedlo, že v předchozím měsíci neměli pohlavní styk. Mezi sezdanými Japonci dalo stejnou odpověď 36 procent mužů a 50 procent žen.

A důvody? Nejvíce, konkrétně 21 procent dotázaných mužů, uvádělo »příliš velkou únavu po práci«. Dalších 16 procent uvedlo, že s pohlavním stykem přestali poté, co jejich žena porodila. A ženy? Téměř čtvrtina z nich uvedla, že sex je »otravný« a 18 procent se na něj cítilo příliš unavených.
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid