AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
neon-club-_150x150

Dlouhonohá Vignerová prozradila, jakou trpí fóbií, a našla prý na ní lék - Novinky ve světě erotiky

Dlouhonohá Vignerová prozradila, jakou trpí fóbií, a našla prý na ní lékzpět

tisk TISK     email POSLAT
Dlouhonohá Vignerová prozradila, jakou trpí fóbií, a našla prý na ní lék
Dlouhonohá Vignerová prozradila, jakou trpí fóbií, a našla prý na ní lék
25.05. 2017
Modelka a bývalá královna krásy Aneta Vignerová (29) se objevila na konferenci o novinkách a trendech ve virtuální realitě. Jednu z novinek, virtuální brýle, si dokonce sama vyzkoušela. Musela si však při hře dát pozor na svůj overal, který měl tendenci při skoku nebo rychlejším pohybu klouzat dolů. Naštěstí pro Anetu ale k žádnému odhalení nedošlo.

Anetě to moc slušelo, možná i proto, že má pár kil dole. »Můj přítel je skvělej kuchař, bála jsem se, že přiberu, ale opak je pravdou. Už se mi několikrát osvědčilo, že když držím dietu a chci zhubnout, tak to nejde, a když jsem šťastná, s přítelem vedeme aktivní sportovní život a do toho práce, jde to samo. Je to i tím, že na to člověk nemyslí a přirozeně sportem si člověk formuje tělo,« prozradila půvabná tmavovláska. S přítelem spolu brzy oslaví rok a zdá se, že jim to klape. Aneta si kromě virtuální hry užila i práci barmanky. Společně s profesionálními barmany připravila svým kolegyním drinky ve Schweppes baru. »Není nad drink, který si člověk připraví sám. Chutná o to lépe, o co více si s ním člověk vyhraje a vloží do jeho přípravy nápaditost a energii,« říká modelka.

»Bojím se výšek a při hře se dostanete do fáze, kdy jakože padáte a musíte se se svou fobií trochu poprat. Je to super. Přijde mi, že to může i tu fobii odbourat, když s tím budete na tom pracovat. Je to jen o mozku. Líbilo by se mi třeba skočit padákem. Asi si to pořídím domů a budu trénovat,« směje se Aneta.

Na akci do pražských Holešovic dorazila také oblíbená televizní moderátorka Iveta Vítová (34). Iveta je šťastnou maminkou krásné Anetky (3,5) a jako jedna z mála bývalých královen krásy má doma za manžela někoho jiného profesí než fotbalistu nebo hokejistu, jak bývá trendem. Ivetce rodinný život svědčí a díky mateřství je ještě krásnější. »Užívám si to, je to krásné a přeji to všem,« říká vysoká blondýnka. Iveta byla tři roky na mateřské dovolené, na podzim se vrátila zpátky na televizní obrazovky. »Těšila jsem se, moje práce mě baví a musím si pochválit, že Anetka školku miluje. Chce být mezi dětmi, chodí tam ráda a jsem ráda, že to od začátku zvládla naprosto v pohodě,« dodává moderátorka.

Mezi dalšími hosty se objevila modelka například Veronika Procházková, patronka nadačního fondu Veronika Kašáková, Andrea Kalousová, Jitka Nováčková, Tereza Budková a manželé Míša a Roman Tomešovi.

»Je to poprvé, co jsme spolu s manželem od narození syna někam vyrazili. Baví mě hry a tuhle jsem si užila, dokonce jsem porazila manžela,« směje se zpěvačka a herečka Míša Tomešová. »Dosáhla jsem jednoho z nejlepšího skóre večera, asi jsem objevila svůj skrytý talent,« dodává.

»Bejt táta je skvělý, moc si to užíváme. Není nic krásnějšího. Dnes máme hlídání, chceme jít ještě na večeři, ale uvidíme, možná pojedeme radši domů za malým. Už se nám stýská,« prozradil novopečený tatínek tříměsíčního syna Roman Tomeš.

Začínající Youtuberka a bývalá královna krásy Jitka Nováčková si vzala na sebe slušivé černé kraťasy a dala přítomným pánům na odiv své štíhlé nohy. »Youtubing mě moc baví a jsem vděčná za podporu přátel a že se to líbí. Mám radost, když dělám něco, co lidi i mě baví,« říká Jitka, která je pracovně vytíženější v zahraničí. »Chystám se teď trochu zvolnit a užít si léto. Jedeme s přáteli na dva týdny do Keni, těším se na všechny zážitky, co nás tam čekají a pak mám naplánované další cesty s přítelem. Jsem zamilovaná a šťastná. Je to cizinec a je nám spolu hezky. Víc vám ale neprozradím, je to naše věc,« usmívá se krásná blondýnka.


Foto: Schweppes bar
Obrázky ke článku
Dlouhonohá Vignerová prozradila, jakou trpí fóbií, a našla prý na ní lékDlouhonohá Vignerová prozradila, jakou trpí fóbií, a našla prý na ní lékDlouhonohá Vignerová prozradila, jakou trpí fóbií, a našla prý na ní lékDlouhonohá Vignerová prozradila, jakou trpí fóbií, a našla prý na ní lék
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid