AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
queens_150_150

Do vlaku vešli dva, z vlaku tři - Novinky ve světě erotiky

Do vlaku vešli dva, z vlaku třizpět

tisk TISK     email POSLAT
Do vlaku vešli dva, z vlaku tři
Do vlaku vešli dva, z vlaku tři
17.01. 2012
Stačila pouhá dvacetiminutová jízda příměstským vlakem na to, aby jednatřicetiletá Newyorčanka prožila zřejmě nejsilnější zážitek svého života. Podařilo se jí totiž v pondělí v příměstském vlaku na Manhattanu porodit dítě.
Mladá žena nastoupila do vlaku s manželem na stanici v Jersey City před desátou hodinou ráno a jela směrem na Manhattan. Krátce nato ale pocítila první kontrakce. Strojvedoucí vlaku, který byl o události informován, se rozhodl nezastavovat a dojet co nejrychleji se soupravou až na konečnou na 33. ulici v centru Manhattanu. Dítě ale bylo rychlejší a přišlo na svět ještě před příjezdem vlaku do stanice. »Byl to překotný porod.« Když vlak přijel na nástupiště v 10.06, »dítě držel již v náručí jeho otec«, řekl podle agentury AFP mluvčí drah.
I když v zastávce již čekala policie a také zdravotnický tým, místo porodu stačili již jen novorozeně zabalit do přikrývky. V New Yorku byla rtuť teploměru na bodu mrazu. Dítě i matka, které při porodu ve vlaku pomáhala jedna z cestujících, byly převezeny do nemocnice a oběma se daří dobře, ujistil mluvčí. Tak to má být...
Diskuze k článku  Do vlaku vešli dva, z vlaku tři
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid