AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
neon-club-_150x150

Dobrý milenec neznamená dobrý táta! - Novinky ve světě erotiky

Dobrý milenec neznamená dobrý táta!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Dobrý milenec neznamená dobrý táta!
Dobrý milenec neznamená dobrý táta!
17.09. 2013
Pozor dámy, jestli hledáte pro život dobře obdařeného »nadsamce«, mohly byste časem splakat na výdělkem. Jedná se opět o vědecky ověřený fakt. Velikost mužského vybavení, respektive jejich cenných přívěsků, bohužel nekoliduje s otcovskými sklony jejich majitele. Tedy čím větší varlata, tím horší otec!

Originální studii zveřejnili američtí vědci, kteří měřili velikost varlat novopečených otců a sledovali, jakou péči věnují svým potomkům. A právě zjistili, že pokud jde o rodičovské kvality, tak neplatí, že větší je lepší. Do výzkumu se zapojilo 70 mužů různých etnik - převážně bělochů, ale také Asiatů a Afroameričanů. Všichni měli děti ve věku od jednoho do dvou let. Zkoumaným mužům bylo od 21 do 55 let a žili s biologickými matkami svých dětí. Většina párů byla sezdaná.

Podle měření a průzkumu vědci zjistili, že čím větší měli sledovaní muži varlata, tím méně času trávili tak běžnými rodičovskými aktivitami, jako je přebalování, uvedla studie odborníků z Emoryho univerzity. »Neřekl bych, že muži s velkými varlaty jsou vždycky špatnými otci, ale naše údaje u nich ukazují tendenci méně se zapojovat do takových věcí, jako je přebalování, koupání, připravování jídla, braní dětí k lékaři a podobně,« uvedl hlavní autor studie, antropolog James Rilling .

Svou roli zde hraje pravděpodobně nejen velikost, ale i množství hormonů, které tato mužská chlouba do těla vylučuje. Muži nadupaní testosteronem pak mají i mozek naprogramovaný na mužnější aktivity, než jsou ty typicky ženské…
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid