AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Ejakulací k lepšímu orgasmu ženy - Novinky ve světě erotiky

Ejakulací k lepšímu orgasmu ženyzpět

tisk TISK     email POSLAT
Ejakulací k lepšímu orgasmu ženy
Ejakulací k lepšímu orgasmu ženy
22.12. 2019
Pro celou polovinu žen je důležité, aby během sexuálního styku došlo k partnerově ejakulaci. Ženám se díky tomu zlepšuje vlastní orgasmus a jsou se sexem spokojenější. Zjistila to nejnovější studie uveřejněná v The Journal of Sexual Medicine, která jako vůbec první zkoumala vztah ejakulace na ženský sexuální prožitek. Více než čtvrtina žen přitom dává přednost tomu, aby partner s ejakulací počkal, až dosáhnou orgasmu.

Vliv mužské ejakulace na sexuální uspokojení ženy dosud stál mimo zájem odborníků a prakticky poprvé se na něj zaměřila až loňská studie uveřejněná v odborném žurnálu The Journal of Sexual Medicine. Ta odhalila, že pro zhruba 50 procent žen je velmi důležité, aby jejich partner při sexu ejakuloval. Podle uvedeného průzkumu ženy v těchto případech pociťovaly lepší vlastní orgasmus, zejména pak, pokud jeho ejakulaci vnímaly jako intenzivnější.

„Pro ženy je partnerova ejakulace důležitá především z psychologického hlediska. Pokud se ejakulace během sexu nedostaví, řada žen to může vnímat jako své selhání partnera dostatečně vzrušit a má obavy, že pro něj není dostatečně atraktivní. To pak samozřejmě může mít negativní dopady na jejich uspokojení ze sexuálního prožitku,“ vysvětluje Adam Durčák ze sexshopu Ruzovyslon.cz, který testuje a prodává erotické pomůcky a zabývá se zdravou sexualitou. „Na druhou stranu však existuje i mnoho žen, které partnerovu ejakulaci vnímají negativně či jsou jí přímo odpuzovány. Je proto důležité, aby si i v tomto ohledu oba partneři vyjasnili svá očekávání,“ doplňuje Durčák.

Více než čtvrtina žen preferuje, aby partner ejakuloval až po jejich orgasmu

Aktuální studie dále odhalila, že partnerovu ejakulaci během sexu jako důležitější vnímají ty ženy, pro které je důležitější samotný sex a dosažení vlastního orgasmu. Zhruba pětina žen (18 %) přitom preferovala, aby partner ejakuloval předtím, než ony samy dosáhnou orgasmu, zatímco 28 % uvedla obrácené pořadí. Pro více než polovinu (53,5 %) žen však bylo pořadí ejakulace a vlastního orgasmu irelevantní. „Přestože tedy mužská ejakulace rozhodně hraje pro sexuální uspokojení ženy určitou roli, pořád je zde dle studie významný podíl žen, které spíše než ji při sexu očekávají něžné doteky nebo mazlení a spíše než dosažení orgasmu je pro ně důležitý pocit intimní blízkosti s partnerem,“ uzavírá Adam Durčák
Obrázky ke článku
Ejakulací k lepšímu orgasmu ženyEjakulací k lepšímu orgasmu ženyEjakulací k lepšímu orgasmu ženy
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid