AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
followme150x150

Eliška Balzerová do poroty Miss. Koho vybere? - Novinky ve světě erotiky

Eliška Balzerová do poroty Miss. Koho vybere?zpět

tisk TISK     email POSLAT
Eliška Balzerová do poroty Miss. Koho vybere?
Eliška Balzerová do poroty Miss. Koho vybere?
05.03. 2012
Herečka Eliška Balzerová je velmi vytíženou dámou. Zazářila na filmovém plátně ve filmu Ženy v pokušení a několikrát týdně sklízí obdiv publika v divadle Na Fidlovačce. Nyní ji ale čeká premiéra ve zcela jiné roli. Stane se totiž členkou poroty České Miss.
Slavnostní finálový večer České Miss 2012 se bude konat v Hudebním divadle Karlín. »Role porotkyně bude opravdu těžký úkol, protože každoročně se v soutěži objeví mnoho krásných a zajímavých dívek. Věřím, že se nám spolu s diváky podaří vybrat mezi finalistkami tu nejkrásnější,« říká Balzerová. Ona sama bere tuto úlohu velmi zodpovědně. Jednou z jejích podmínek dokonce bylo, že by se ráda setkala se všemi finalistkami, aby je mohla lépe poznat.
I při vypjatém pracovním programu se tak nakonec našla skulinka a dámy se sešly na krátký rozhovor. A věřte, že si měly co povídat. Ředitelka České Miss Michaela Maláčová k tomu říká: »Potěšilo mě, že paní Eliška sleduje soutěže krásy a navíc se také zajímá o finalistky, a má zájem se s nimi osobně poznat. Když se dívám na její starší fotografie, určitě by byla žhavou kandidátkou na korunku královny krásy.«
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid