AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
followme150x150

Erotická loď i letos vypluje na moře - Novinky ve světě erotiky

Erotická loď i letos vypluje na mořezpět

tisk TISK     email POSLAT
Erotická loď i letos vypluje na moře
Erotická loď i letos vypluje na moře
23.01. 2017
Sníte o erotické dovolené? Kdy si užijete s partnerem a zároveň si vyhodíte z kopýtka jako praví miliardáři? Pak vězte, že váš sen vám může splnit výletní loď společnosti Original Group.

Nejkontroverznější nudistická plavba se již v minulém roce setkala s výrazným přijetím, a netřeba dodávat, že nebylo jen kladné. Přesto i letos vypluje nudistické plavidlo na vlny.

Vydat se s nimi vstříc erotickým dobrodružstvím mohou páry nad 21 let - podmínkou je, že oblečení nechají v kufru. Za to jsou pro ně připraveny workshopy nabité erotikou, smyslné večírky u bazénů a vířivek a večírky plné žhavého sexu.

»Nabízíme našim zákazníkům smyslný azyl na moři, kde si mohou s ostatními přítomnými páry užívat fantastickou dovolenou v exotických destinací a budou přitom hýčkáni naším kvalitním servisem,« řekl Rodrigo de la Pena,
CEO společnosti Original Group.

To vše za cenu pohybující se v přepočtu mezi 76 tisíci až 252 000 korunami. Jediné, co je zakázáno, je používání jakékoli audiovizuální techniky. A pak taky nesmíte do hrátek zapojit lodní personál...
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid