AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
spolecnik_150_150

Erotická NEJ III. - Novinky ve světě erotiky

Erotická NEJ III.zpět

tisk TISK     email POSLAT
Erotická NEJ III.
Erotická NEJ III.
17.07. 2020
NEJdelší ejakulace – 6m: Nejdelší výstřik předvedl na soutěži Američan Horst Schultz, jeho semeno doletělo do vzdálenosti 6m. Drží i rekord v ejakulaci do výšky (3,75m) a rychlosti ejakulátu (68,7 km/h).
NEJvíc orgasmů – 134: U žen je to neuvěřitelné číslo 134 vyvrcholení za hodinu, mužský rekordman dokázal za hodinu docílit vrcholu (vč. ejakulace) 16krát!
Vibrátor, mužská „šťáva“ nebo třeba pubické ochlupení. I tyhle záležitosti mohou mít svá „nej“. Věřili byste, že si někdo nechá narůst chlupy v klíně do takové délky, která směle konkuruje zvířecímu kožichu?
Článek
Když se nějakého odborníka z řad psychologie či sexuologie zeptáte, co je v sexu normální, obvykle odpoví, že to, co vyhovuje oběma. To je asi nejlepší a nejtrefnější odpověď. Proč?
Například známý sexuolog Petr Weiss říká, že aby bylo možné definovat, co je v sexu méně běžné, nenormální, či přímo deviantní, musíme nejdřív definovat sexuální normu. To však není jednoduché, neboť forem, podle kterých se dá sexuální chování posuzovat, existuje mnoho. Proto jednomu uvedené sexuální rekordy přijdou jako „brnkačka“, zatímco druhý zalapá po dechu. Co všechno je v posteli i mimo ni možné?
Obrázky ke článku
Erotická NEJ III.Erotická NEJ III.Erotická NEJ III.
Diskuze k článku  Erotická NEJ III.
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid