AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
queens_150_150

Existuje 237 důvodů, proč mít sex! - Novinky ve světě erotiky

Existuje 237 důvodů, proč mít sex!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Existuje 237 důvodů, proč mít sex!
Existuje 237 důvodů, proč mít sex!
01.03. 2012
Sex k životu patří a bez něj by to nešlo. Lidem se většinou vybaví tři důvody, proč ho provozovat. Jako důkaz lásky, pro potěšení a pro plození dětí. Jenže podle sexuologů z Chicaga je těch důvodů proč se lidé milují ve skutečnosti mnohem víc - až 237.
Skutečných pohnutkách k praktikování fyzické lásky zkoumali dokonce na univerzitě v texaském Austinu. A zjistili, že existují důvody nejen fyzické, emocionální, ale také důvody z nejistoty a cílové důvody, nebo náboženské důvody. »Člověk je naprogramován k sexu. Zeptat se člověka, proč má sex, je jako zeptat se ho, proč jí. Naše mozky jsou designovány tak, aby nás motivovaly k sexu,« tvrdí docent sexuální psychologie Richard A. Carroll z Northwestern University.
Vědci pak obecně motivy k sexu kategorizují do čtyř skupin. Mezi fyzické důvody patří potěšení, úleva od stresu,, ale také příjemné cvičení, sexuální zvědavost a silná fyzická přitažlivost k druhému. Mezi cílové důvody pak spadá hlavně plození dětí, ovšem řadí se sem i zlepšení sociálního statusu (popularita či pracovní vzestup) a pozor - odplata. Emocionálními důvody jsou samozřejmě láska, ale i závazek ve vztahu a vděčnost. Mezi důvody z nejistoty patří snaha zvýšit si sebevědomí, nebo si naopak udržet nevěrného partnera. Stejně častý je i pocit povinnosti či tlaku.
Ovšem ať už má člověk k milování důvod jakýkoli, měl by mu přinášet především požitek. A sex ho rozhodně přináší. Nebo si snad myslíte něco jiného...?
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid