AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
spolecnik_150_150

Faustova milenka Ivana Korolová má měsíc po svatbě nového partnera! - Novinky ve světě erotiky

Faustova milenka Ivana Korolová má měsíc po svatbě nového partnera!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Faustova milenka Ivana Korolová má měsíc po svatbě nového partnera!
Faustova milenka Ivana Korolová má měsíc po svatbě nového partnera!
25.10. 2017
Cena Thálie, vynikající hodnocení ze strany publika i divadelních kritiků. Muzikál Mefisto je opět na scéně! Zajímalo nás nejen to, jak probíhaly přípravy po letní pauze, ale i jak se má měsíc po svatbě samotná milenka legendárního Fausta.

Muzikál Mefisto byl v loňské divadelní sezoně pokaždé zcela vyprodaný. O mimořádném představení vypovídají nadšené ohlasy divadelních kritiků, pravidelné tzv. standing ovation publika, ale i Cena Thálie pro Pepu Vojtka, který se s Jiřím Zonygou střídá v titulní dvojroli Mefista / Fausta. »Každý je z Pepy Vojtka nebo Jirky Zonygy v hlavní roli překvapený, protože takhle tyto rockery vůbec nezná. Jsou úžasní a mně se s nimi hraje víc než skvěle,« okomentovala výkony kolegů, ale i reakce většiny svých přátel Ivana Korolová, která v muzikálu hraje Faustovu milenku Markétu.

Talentovaná herečka a zpěvačka v jedné osobě přiznala, že obrovský úspěch, který Mefisto sklidil a stále sklízí, zprvu vůbec nečekala. »Musím upřímně říct, že jsem tak velkým úspěchem byla překvapena. Já nikdy radši nic nečekám a pak jsem příjemně udivena. Mefistovi úspěch strašně přeju, protože je za ním velká spousta práce od spousty úžasných lidí. Je to jeden z mála titulů, kam si troufnu pozvat každého.«

Kromě stálého obsazení se letos na jevišti publiku představí i autor hudby Daniel Barták a Tereza Bílková, která do návratu z mateřské dovolené vystřídala novopečenou maminku Karolínu Gudasovou. Daniel Barták dočasně vystřídal Honzu Kříže v roli Andreucia, tedy Fausta v mladém těle. S příchodem nových kolegů se ale extra přípravy nekonaly. »Mě se ani žádné velké přípravy nedotkly. To Daniel s novou představitelkou Markétky Terezou Bílkovou dřeli v létě mnoho zkoušek na jevišti i ve zkušebně, já se s ním setkala až při projížděčce a žasla jsem, že do hry vklouzli jak do vyšlapaných bot. Dan je profík. I když jeho role je kláda, naučil se vše perfektně, a to včetně choreografie, prostě klobouk dolů,« složila poklonu svému novému hereckému partnerovi Ivana a dodala, že s touto partou je i mimo jeviště velká zábava.

Novinek je v jejím životě vícero. Před měsícem se provdala a být vdanou ženou si velmi užívá. »Máme teď s Jirkou překrásné období, posunulo nás to a semklo ještě víc dohromady, i naše rodiny.« Aby toho nebylo málo, čeká Ivanku také v blízké době stěhování nebo třeba vysněná dovolená v Himálaji. »Budeme se stěhovat do našeho nového bytu, tak nás čeká další vzrůšo a konečně větší byt. 6 let žijeme v garsonce. Ne, že bychom se tu štvali, ale spíš už se nám sem nevejdou věci. Také chci konečně šlápnout do mojí kapely a s manželem toužíme za rok navštívit Himálaj.«

Celou divadelní sezonu ji momentálně můžete vidět mimo jiné v Divadle Hybernia. Jak může dopadnout podepsání smlouvy s ďáblem a jaké je to znovu prožít mládí, to se dozvíte v původním českém muzikálu Mefisto. Autor libreta a režisér představení Zdeněk Zelenka je teď nejvíce zvědav, zda dobře dopadnou námluvy se zahraničními zájemci. Muzikál Mefisto má totiž velkou šanci prorazit i do zahraničí, mj. na festival v Daegu, ale také v dalších městech včetně Soulu, který je největším muzikálovým trhem na světě. Tak držíme palce!

Foto: Muzikál Mefisto

Svatební foto: Michala a Vladimír Pavlíkovi
Obrázky ke článku
Faustova milenka Ivana Korolová má měsíc po svatbě nového partnera!Faustova milenka Ivana Korolová má měsíc po svatbě nového partnera!Faustova milenka Ivana Korolová má měsíc po svatbě nového partnera!Faustova milenka Ivana Korolová má měsíc po svatbě nového partnera!Faustova milenka Ivana Korolová má měsíc po svatbě nového partnera!Faustova milenka Ivana Korolová má měsíc po svatbě nového partnera!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid