AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
livechat150x150

Finalistky České Miss se ocitly v ráji - Novinky ve světě erotiky

Finalistky České Miss se ocitly v rájizpět

tisk TISK     email POSLAT
Finalistky České Miss se ocitly v ráji
Finalistky České Miss se ocitly v ráji
27.01. 2014
Dvacet hodin stačilo a finalistky 10. ročníku České Miss vyměnily nevlídnou zimu za horké léto, z teplých bund a čepic se vysvlékly do plavek a vklouzly do sandálků.

Přesně tolik hodin totiž trvala cesta z odletové haly letiště Václava Havla v Praze až na recepci hotelu Zilwa Attitude na ostrově Mauritius. Po celou cestu budila výprava adeptek na korunku královny krásy velkou pozornost, takovou kumulaci krásy zkrátka nelze přehlédnout.

Na letišti na Mauritiu je čekalo milé uvítání a tradiční květiny. Při příletu je vítal také silný déšť, vzápětí se ale obloha nad dívkami opět symbolicky rozzářila.

České krásky jsou z exotického místa soustředění nadšené: »Je tu nádherně, je to úžasné, takhle by měl vypadat ráj« , a vzápětí nedočkavě dodávají: »a můžeme už jít do moře?«

Koupání v moři, a nejen to, si dívky, které čeká na ostrově řada zajímavých aktivit, ale především focení a natáčení, jistě užijí dost. Říká se, že Bůh nejprve stvořil Mauritius a až podle něj stvořil ráj. Tak uvidíme, jak se to v tom ráji, který dočasně obývají krásky z České republiky, bude vyvíjet.

Foto: herminapress/Česká Miss
Obrázky ke článku
Finalistky České Miss se ocitly v rájiFinalistky České Miss se ocitly v rájiFinalistky České Miss se ocitly v rájiFinalistky České Miss se ocitly v rájiFinalistky České Miss se ocitly v rájiFinalistky České Miss se ocitly v ráji
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid