AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
queens_150_150

Fisting - jak na to?! - Novinky ve světě erotiky

Fisting - jak na to?!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Fisting - jak na to?!
Fisting - jak na to?!
21.07. 2011
Fisting (z anglického fist - pěst, fisting by se dalo přeložit jako pěsťování, užívá se také termín fist fucking, což by se dalo přeložit jako sex pěstí) je sexuální aktivita, založená na vkládání celé ruky (čímž se liší od prstění, kdy jsou do pochvy vkládány pouze prsty) do pochvy. Dělí se na mělký fisting (vsunutí ruky po zápěstí) a hluboký fisting (vsunutí ruky až po předloktí). Fisting se užívá v heterosexuálních i homosexuálních vztazích, také jako forma masturbace. Fisting je možno praktikovat i s análním otvorem (anální fisting, fisting análu), provádí se také dvojitý fisting, kdy je fisting prováděn zároveň jednou rukou do análního otvoru druhou rukou do vagíny. Při fistingu se doporučuje užít lubrikační gel.
A co ještě dál? Dbejte na to, abyste neměli špínu za nehty nebo neostříhané nehty - pak by mohlo dojít k nežádoucím zraněním uvnitř ři zanesení infekce. Je třeba zanášet pět postupně - nejdřív několik prstů a pak teprve pomalu tlačit pěstí. Dobré je, když si fistovaná (nebo fistovaný) sama určuje rychlost i směr, jak pěst zavádět. Hlavně u fistujících začátečníků se to vyplatí.
A myslete ještě na něco - fisting je praktika pro uspokojení fistované/ého, nikoli pro splnění si divokých snů fistujícího. Tak k tomu od počátku přistupujte - a uvidíte, že zažijete nejlepší sex svého života!

Obrázky ke článku
Fisting - jak na to?!Fisting - jak na to?!Fisting - jak na to?!Fisting - jak na to?!Fisting - jak na to?!Fisting - jak na to?!Fisting - jak na to?!Fisting - jak na to?!Fisting - jak na to?!
Diskuze k článku  Fisting - jak na to?!
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid