AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Gabriela Kratochvílová slavila v rodném městě - Novinky ve světě erotiky

Gabriela Kratochvílová slavila v rodném městězpět

tisk TISK     email POSLAT
Gabriela Kratochvílová slavila v rodném městě
Gabriela Kratochvílová slavila v rodném městě
17.04. 2013
Novou Českou Miss Gabrielu Kratochvílovou přivítali v Městské knihovně jménem rodného města starostka Eliška Pavlíková, místostarosta Ing. Zdeněk Janovský a radní města Chotěboře.

Česká Miss Gabriela dostala krásné dárky od vedení radnice, od zastupitelů kraje Vysočina, od místního pivovaru a dalších hostů. Akce byla otevřená pro veřejnost a sál byl nabitý, přišli i studenti gymnázia, které Gabriela v Chotěboři úspěšně absolvovala. Česká Miss čelila zvídavým dotazům. Už od dveří knihovny vítaly hosty mažoretky z týmu, jehož je Gabriela členkou, s třásněmi. Přivítání bylo krásné a dojalo nejen Gabrielu, ale i mnoho hostů dokonce i některé novináře. Z Městské knihovny se Gabriela se svými blízkými a zástupci města přesunula do půvabné Kavárny Slunce, aby společně její úspěch v soutěži oslavily.

Marcipánový dort s fotografií České Miss 2013 a korunkou, který tu na Gabrielu čekal, byl vskutku reprezentativní. Česká Miss Gabriela Kratochvílová žije už čtvrtým rokem v Praze, kde studuje, ale do Chotěboře se ráda vrací k rodině a jakmile jí to její program dovolí, chtěla by zde pokračovat v tréningu mažoretkového sportu.

Foto: Herminapress/Česká Miss
Obrázky ke článku
Gabriela Kratochvílová slavila v rodném městěGabriela Kratochvílová slavila v rodném městěGabriela Kratochvílová slavila v rodném městěGabriela Kratochvílová slavila v rodném městěGabriela Kratochvílová slavila v rodném městěGabriela Kratochvílová slavila v rodném městě
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid