AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Gabriela Kratochvílová slavila v rodném městě - Novinky ve světě erotiky

Gabriela Kratochvílová slavila v rodném městězpět

tisk TISK     email POSLAT
Gabriela Kratochvílová slavila v rodném městě
Gabriela Kratochvílová slavila v rodném městě
17.04. 2013
Novou Českou Miss Gabrielu Kratochvílovou přivítali v Městské knihovně jménem rodného města starostka Eliška Pavlíková, místostarosta Ing. Zdeněk Janovský a radní města Chotěboře.

Česká Miss Gabriela dostala krásné dárky od vedení radnice, od zastupitelů kraje Vysočina, od místního pivovaru a dalších hostů. Akce byla otevřená pro veřejnost a sál byl nabitý, přišli i studenti gymnázia, které Gabriela v Chotěboři úspěšně absolvovala. Česká Miss čelila zvídavým dotazům. Už od dveří knihovny vítaly hosty mažoretky z týmu, jehož je Gabriela členkou, s třásněmi. Přivítání bylo krásné a dojalo nejen Gabrielu, ale i mnoho hostů dokonce i některé novináře. Z Městské knihovny se Gabriela se svými blízkými a zástupci města přesunula do půvabné Kavárny Slunce, aby společně její úspěch v soutěži oslavily.

Marcipánový dort s fotografií České Miss 2013 a korunkou, který tu na Gabrielu čekal, byl vskutku reprezentativní. Česká Miss Gabriela Kratochvílová žije už čtvrtým rokem v Praze, kde studuje, ale do Chotěboře se ráda vrací k rodině a jakmile jí to její program dovolí, chtěla by zde pokračovat v tréningu mažoretkového sportu.

Foto: Herminapress/Česká Miss
Obrázky ke článku
Gabriela Kratochvílová slavila v rodném městěGabriela Kratochvílová slavila v rodném městěGabriela Kratochvílová slavila v rodném městěGabriela Kratochvílová slavila v rodném městěGabriela Kratochvílová slavila v rodném městěGabriela Kratochvílová slavila v rodném městě
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid