AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
queens_150_150

Gabriela se již vrátila domů - Novinky ve světě erotiky

Gabriela se již vrátila domůzpět

tisk TISK     email POSLAT
Gabriela se již vrátila domů
Gabriela se již vrátila domů
12.11. 2013
V sobotu 9. listopadu se historicky poprvé odehrálo velké finále světové soutěže krásy Miss Universe v Moskvě. O korunku se v Crocus City Hall ucházelo 86 krásek z celého světa. Českou republiku v této velké konkurenci reprezentovala Česká Miss Gabriela Kratochvílová.

Gabriela se nevrátila z ruské metropole s prázdnou, přivezla si šerpu a titul Bond Girl, který získala díky divákům Yamamay Swimsuit Competition na Fashion Week.

Body krátkovlasá Gabriela, kterou nebylo možné na akcích v rámcisoutěže přehlédnout, sbírala před soutěží i v jejím průběhu také na mnoha fanouškovských stránkách, kde se umisťovala na vysokých příčkách. Podle serveru IBTime patřila mezi 5 nejzajímavějších soutěžících, které se těšily největší pozornosti médií.

Finálovému večeru předcházely tři týdny focení, zkoušek a účasti na akcích. Gabriela si prohlédla Moskvu, vhazovala buly při zápase KHL a přinesla tak štěstí týmu HC Lev Praha. Navštívila dětskou nemocnici a byla vybrána mezi 10 finalistek, které se s úřadující Miss Universe Olivií Culpo účastnily večeře ve vyhlášené restauraci NOBU. Gabrielu teď čeká řada pracovních povinností a zapojí se i do kampaně 10. ročníku, těšit se na ni můžete i na některých castinzích!

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Gabriela se již vrátila domůGabriela se již vrátila domůGabriela se již vrátila domůGabriela se již vrátila domůGabriela se již vrátila domůGabriela se již vrátila domů
Diskuze k článku  Gabriela se již vrátila domů
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid