AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
queens_150_150

Gemma Anderton se ráda svléká před kamerou - Novinky ve světě erotiky

Gemma Anderton se ráda svléká před kamerouzpět

tisk TISK     email POSLAT
Gemma Anderton se ráda svléká před kamerou
Gemma Anderton se ráda svléká před kamerou
13.08. 2010

Tak to je správný názor! Herečka Gemma Anderton není tak úzkoprsá jako některé její kolegyně, jimž vadí erotické scény před kamerou.

"Nechápu, proč se herečky odmítají vysvléknout. Taková žena není skutečnou herečkou. Vždyť herectví spočívá právě v tom, že se člověk převětí do kohokoli a zahraje si kohokoli," diví se čtyřiadvacetiletá bongirl, která se objevuje několikrát nahá ve filmu Zmizení Alice Creed. "Nahota pro mě nění problém," dodává.

Není divu. S jejími půvaby by člověk klidně poskytoval i erotické služby za velké prachy...

Obrázky ke článku
Gemma Anderton se ráda svléká před kamerouGemma Anderton se ráda svléká před kamerouGemma Anderton se ráda svléká před kamerouGemma Anderton se ráda svléká před kamerouGemma Anderton se ráda svléká před kamerouGemma Anderton se ráda svléká před kamerouGemma Anderton se ráda svléká před kamerouGemma Anderton se ráda svléká před kamerouGemma Anderton se ráda svléká před kamerouGemma Anderton se ráda svléká před kamerouGemma Anderton se ráda svléká před kamerouGemma Anderton se ráda svléká před kamerouGemma Anderton se ráda svléká před kamerouGemma Anderton se ráda svléká před kamerou
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid