AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
satine150x150

Hanka Mašlíková se jehel nebojí - Novinky ve světě erotiky

Hanka Mašlíková se jehel nebojízpět

tisk TISK     email POSLAT
Hanka Mašlíková se jehel nebojí
Hanka Mašlíková se jehel nebojí
04.12. 2013
Od té doby, co Hanka Mašlíková začala pracovat jako televizní moderátorka, je nucena denně používat make-up, který pleti příliš neprospívá. Ve volném čase ráda sportuje a zvýšená fyzická aktivita pleť také velmi zatěžuje. Proto se před nějakou dobou rozhodla, že začne navštěvovat Kliniku estetické medicíny Petra Clinic.

Při své poslední návštěvě se na doporučení Petry Řehořkové, majitelky kliniky, rozhodla podstoupit tři ošetření. Nejprve si nechala ošetřit bříško rázovou vlnou, o níž si někteří milně myslí, že je určena pouze na likvidaci tuků. V Hančině případě slouží spíš k aktivaci lymfatického systému a kolagenu. Na dekolt si nechala aplikovat omlazující koktejl výživných látek (mezoterapie dekoltu) a ani její obličej nezůstal opomenut.

»Pro Hanku jsme zvolili speciální mikrojehličkovou radiofrekvenci, která pleť nejen výrazně omladí, ale také odstraní případné akné,« říká odbornice na zdravý životní styl a správné hubnutí Petra Řehořková .

V rámci této metody se Hance do pleti naráz vpravilo 25 zlatých mikrojehliček pomocí malého razítka řízeného počítačem. Jedná se o unikátní, převratnou a mírně invazivní metodu. Hanka při proceduře ani nehlesla, jelikož jí Petra dopředu potřela obličej znecitlivujícím krémem. Kdyby ošetření prováděl muž, těžko říct, zda by byl schopen věnovat se pouze Hančině obličeji. Její bujný dekolt se totiž mermomocí pokoušel prodrat ven z lehké halenky a málem se mu to podařilo.

Po ošetření následovalo bezbolestné vyčištění pleti laserem, aplikace kyseliny hyaluronové a Hanka se mohla bez starostí hned vrátit mezi lidi, a to klidně bez make-upu. Jenže to by nebyla ona, aby vyšla ven nenalíčená. Ovšem je pravda, že málokdo se umí sám tak pěkně namalovat, jako právě Hanka, takže se není čemu divit, že v tom má takovou oblibu.

Toto ošetření lze provést 3x po sobě, vždy s odstupem jednoho měsíce. Hanka ale o sebe chce pečovat neustále, a proto mezi jednotlivými ošetřeními dochází na kliniku na diamantovou mikrodermabrazi s laserovým ošetřením a na slabý aha peeling. Obě procedury si vychutnává, protože jsou příjemně relaxační a pro pleť velmi regenerační. »Mám dost citlivou pleť, takže každodenní líčení a odličování mělo za následek různé vyrážky, alergické reakce, zanícení atd. Má pleť se pomalu, ale jistě stávala mým komplexem. Bojovala jsem s tím všemi možnými způsoby, ale pokaždé marně,« přiznává Hanka Mašlíková. Po chvíli však již veseleji dodává: »Teď jsem konečně spokojenější a věřím, že brzy bude po problému. Ráda se sem vracím i kvůli báječnému personálu.«

www.petraclinic.cz
Foto: Petra Clinic
Obrázky ke článku
Hanka Mašlíková se jehel nebojíHanka Mašlíková se jehel nebojíHanka Mašlíková se jehel nebojíHanka Mašlíková se jehel nebojíHanka Mašlíková se jehel nebojíHanka Mašlíková se jehel nebojí
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid