AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
hostes_150_150

Hanychová ve vaně se svalovcem! - Novinky ve světě erotiky

Hanychová ve vaně se svalovcem!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Hanychová ve vaně se svalovcem!
Hanychová ve vaně se svalovcem!
28.06. 2013
Hanychová v koupelně s mistrem světa v kulturistice Jindřichem Michálkem! A načapal je Jakub Prachař! A to dokonce mnohokrát za večer. Jak to? Dlouhých patnáct let dělí od prvního společného natáčení reklamy manželského páru Agáty a Jakuba Prachařových. Tentokrát se naprosto výjimečně sešli, a dle jejich slov určitě naposledy, při natáčení televizních sponzorských odkazů společnosti Siko Koupelny.

Jakub Prachař exceluje v kuchyni a Agáta Hanychová v koupelně. Kdo by si myslel, že vše bude natočeno během chvíle, je na omylu. Natáčení začalo hned po uzavření prodejny a končilo se příchodem prvních zákazníků. »My to máme hezky rozdělené, já se ráda sprchuji a Jakub hodně rád a dobře vaří, takže jsme v rolích naprosto věrohodní,« volala z koupelny Agáta. »Natáčení bylo zábavné i přesto, že se za večer natočilo minimalně 350 klapek. Museli jsme být všichni hodně pokorní a trpěliví,« dodala Agáta.

Nejdramatičtějším momentem natáčení je scéna, kdy je Agáta přistižena Jakubem ve vaně se sousedem, kterého hraje absolutní mistr světa v kulturistice Jindřich Michálek. »I nabídka natočit krátkou reklamu, ve které můžu být alespoň na malou chvíli ve vaně s Agátou, i když za dohledu jejího manžela, je pro většinu mužů lákavá. To štěstí teď potkalo mě,« rozplýval se Jindra.

Obrovský smysl pro detail a nároky na herce ale měl režisér Petr Jákl. Každý záběr sice nechal mnohokrát opakovat, ale vždy našel nějakou drobnost, která se mu nezdála, nebo dostal další nápad, jak spot vylepšit. Tak i nepřímo vyhlásil soutěž, kdo z protagonistů zaznamená více klapek a tím Agátu a Jakuba pošťuchoval. Těsně zvítězil Jakub, který několikasekundovou scénu opakoval šestapadesátkrát. Klobouk dolů před jeho trpělivostí a kreativitou.
Obrázky ke článku
Hanychová ve vaně se svalovcem!
Diskuze k článku  Hanychová ve vaně se svalovcem!
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid