AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
followme150x150

Hefner si místo svatby pustil Nevěstu na útěku - Novinky ve světě erotiky

Hefner si místo svatby pustil Nevěstu na útěkuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Hefner si místo svatby pustil Nevěstu na útěku
Hefner si místo svatby pustil Nevěstu na útěku
21.06. 2011
Zatímco v České republice se se svatbami celebrit roztrhl pytel, zakladatel pánského magazínu Playboy Hugh Hefner se veselky nedočkal. Místo zrušené svatby se smiřoval s tím, že už asi zůstane svobodný a prohlásil, že je to tak možná i lepší. Místo svatby si v ten samý den pustil film Nevěsta na útěku s Julií Robertsovou v hlavní roli. Ostatně i červencové vydání Playboye vyjde s přelepkou Nevěsta na útěku, jíž bude zakryta fotografie pětadvacetileté Crystal Harrisové.
Ta se minulý víkend plánovaného společného života s bohatým, o 60 let starším Hefnerem, zalekla a plánovaný obřad byl zrušen. Měl se konat na pozemcích Hefnerovy losangeleské rezidence, ovšem půvabná blondýna se zřejmě začala obávat konkurence mnoha dalších krásných modelek, jimiž se pětaosmdesátiletý Hefner neustále obklopuje.

Obrázky ke článku
Hefner si místo svatby pustil Nevěstu na útěkuHefner si místo svatby pustil Nevěstu na útěkuHefner si místo svatby pustil Nevěstu na útěkuHefner si místo svatby pustil Nevěstu na útěkuHefner si místo svatby pustil Nevěstu na útěkuHefner si místo svatby pustil Nevěstu na útěku
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid