AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
neon-club-_150x150

Heidi nafotila odvážné sexy fotky - Novinky ve světě erotiky

Heidi nafotila odvážné sexy fotkyzpět

tisk TISK     email POSLAT
Heidi nafotila odvážné sexy fotky
Heidi nafotila odvážné sexy fotky
26.06. 2014
Moderátorka lechtivého pořadu Intim s Heidi Janků (51)dokázala zastavit čas! I po padesátce má tělo, které by jí mohly závidět ženy o generaci mladší. V odvážném prádle, které oblékla na poslední natáčení před letní pauzou, se proto neměla zač stydět. O tom, že umí být zatraceně sexy, se přesvědčí diváci TV Barrandov v pátek 27. června ve 22.30.

Heidi se během focení přesvědčila, že prádlo z butiku s erotickým zbožím může být vkusné. I když v soukromí dává přednost jednodušším kouskům. »Je pravda, že na natáčení jsme s kolegyněmi z Intimu Štěpánkou a Lindou oblékaly takové víc sexy kousky, než na jaké jsem zvyklá. Ale žena by si měla jednou za čas udělat radost a koupit si právě takové prádlo, aby se cítila smyslně. Osobně mám nejradši černé, bílé nebo tělové,« řekla Heidi.

V průsvitném spodním prádle se Heidi jistě líbila i doma. I když je vdaná dlouho, erotika z jejího manželství prý nevyprchala. »My s manželem nemáme problém mluvit o intimních věcech. O tom, co nám dělá dobře, nebo naopak co se nám nelíbí. Komunikace je i v sexuálním životě hodně důležitá,« prozradila týdeníku Sedmička.

Během letních prázdnin odvysílá TV Barrandov v obvyklém čase v pátek po 22:00 reprízy pořadu.

Foto: Televize Barrandov
Obrázky ke článku
Heidi nafotila odvážné sexy fotkyHeidi nafotila odvážné sexy fotkyHeidi nafotila odvážné sexy fotkyHeidi nafotila odvážné sexy fotkyHeidi nafotila odvážné sexy fotky
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid