AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
satine150x150

Heidi změnila účes a je moc sexy! - Novinky ve světě erotiky

Heidi změnila účes a je moc sexy!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Heidi změnila účes a je moc sexy!
Heidi změnila účes a je moc sexy!
17.02. 2012
Heslem »Život je změna!« se řídí i zpěvačka a moderátorka Heidi Janků. Celý život byla bruneta, ale v roce, kdy oslaví padesátiny a připomíná si třicet let od vydání prvního singlu s hitem Já jsem já, se rozhodla pro výraznější změnu účesu! Poprvé v životě má vlasy dvoubarevné a z »čistokrevné« brunety se stala zrzavou brunetou!
»Na prodlužování a zahušťování vlasů chodím do kadeřnického salónu Simply Hair už asi osm let. Nedávno jsem si říkala, že bych potřebovala malou změnu a chystala se na malinké zkrácení mých prodloužených vlasů. Chtěla jsem jen zahuštění vlastních vlasů, jenž už narostly do délky, která mi vyhovovala. Po konzultaci s kadeřnicemi Petrou a Editou jsem ovšem přistoupila na změnu, jež je víc patrná a která se na jevišti bude víc vyjímat a je taková osvěžující!« říká Heidi Janků.
A proměna jejího účesu byla docela náročná. Heidi strávila na kadeřnickém křesle skoro půlden. »Obě kadeřnice se na mě vystřídaly,« směje se Heidi. »Edita mi asi 150 pramínků nových vlasů připevnila a Petra dotvořila účesy. Celá akce trvala docela dlouho a já v tomto času zvládla ještě udělat videorozhovor a reportáž s holkama ze skupiny 5angles,« přiznává Heidi.
»Snad se mé nové vlasové dílko bude mým fanouškům líbit, tak jak se líbí manželovi Ivošovi. Pokud jste zvyklí, že je Heidi Janků bruneta, tak teď už je to trochu jinak. Jsem zrzavá bruneta a pokud nevíte, co tím myslím, koukněte na fotky. Snad to nebude působit tak, že jsem zrezivěla. Do starého železa se ještě opravdu nechystám, naopak. Možná, že je tato změna předzvěstí dalších novinek!« dodává mnohoznačně Heidi, která chystá pro své fanoušky další novinky.
Obrázky ke článku
Heidi změnila účes a je moc sexy!Heidi změnila účes a je moc sexy!Heidi změnila účes a je moc sexy!Heidi změnila účes a je moc sexy!Heidi změnila účes a je moc sexy!Heidi změnila účes a je moc sexy!
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid