AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
spolecnik_150_150

Herci se nedobrovolně vykoupali... - Novinky ve světě erotiky

Herci se nedobrovolně vykoupali...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Herci se nedobrovolně vykoupali...
Herci se nedobrovolně vykoupali...
06.06. 2016
Ne každý se dobrovolně v polovině května koupe. Ale herci Martin Dejdar, Václav Jiráček, Kristýna Kociánová a Pavel Řezníček ze seriálu TV Prima Přístav do vody museli. Natáčeli totiž jednu dramatickou scénu z 82. dílu.

Ve scéně jde Václav Jiráček coby Míra Šimáček na procházku s kočárkem se svou dcerou. Protože v seriálové osadě působí nově jako převozník, když vidí na druhém břehu řeky lidi čekající na přívoz, nechá dcerku v péči Mileny (Kateřina Hrachovcová), která s ní odejde do hospody. Míra zatím skočí do loďky a pádluje turistům naproti. Jenže s lodí tak nešikovně manévruje, že spadne do vody. Protože na břehu zůstane samotný kočárek, nastane nedorozumění. Skála (Martin Dejdar) křísí málem utopeného Míru. Ivana (Kristýna Kociánová) z Míry páčí, kde je jejich dcera. Když se nic kloudného nedozví, skočí do vody a hledá ji. Ivaně na pomoc se rozběhne Pivoda (Pavel Řezníček). A tak se za udivených pohledů kachen a labutí, kteří tu defilovali po hladině se svými mláďaty, ve vodě nakonec máchala docela početná skupinka.

Režisér Ján Novák doufal, že se obraz podaří natočit napoprvé. »Voda měla asi osm stupňů, bál jsem se, aby někdo z herců třeba nedostal křeč. Navíc kdybychom obraz museli opakovat, ledová voda by herce na dlouhé minuty ochromila, museli by se usušit, převlékat do druhých kostýmů a podobně. Bál jsem se taky, aby se nestalo něco, co se nedá předvídat, třeba aby se do sebe ve vodě nějak nezamotali nebo aby nám nekiksla technika. Ale všechno krásně vyšlo, jsem spokojený,« říkal režisér.

Václav Jiráček měl pod oblečením neopren, protože musel v mokrém oblečení vydržet dvě hodiny. »Přiznávám, že do té vody se mi úplně nechtělo, bylo to moje první letošní koupání, většinou sezónu začínám později. Nakonec ale byla koupel docela osvěžující,« řekl Václav. Ten se musel potýkat nejen s ledovou vodou, ale i s labutím samcem. »Asi se mu nelíbilo, že jsem se dostal moc blízko k jeho mláďatům. Natáhl po mně krk a výhrůžně syčel, docela z něj šel strach,« smál se Václav.

I Kristýna byla částečně chráněná neoprenem. »Měla jsem do vody podle scénáře vběhnout jen do půli stehen. Ale v tom zápalu jsem nakonec skočila z mola a namočila se celá,« líčila herečka.
Martin Dejdar do vody odvážně skočil šipku. »Neopren jsem na sobě neměl a šipku jsem se skočit nebál. Já dno tady v těch místech znám, neskákal jsem tu do vody poprvé. Věděl jsem, že je tam málo vody a že nesmím skočit moc do hloubky,« řekl Martin.

Scénu zachraňování Míry uvidí diváci až na podzim.

Foto: TV Prima
Obrázky ke článku
Herci se nedobrovolně vykoupali...Herci se nedobrovolně vykoupali...Herci se nedobrovolně vykoupali...Herci se nedobrovolně vykoupali...Herci se nedobrovolně vykoupali...Herci se nedobrovolně vykoupali...
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid