AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
satine150x150

Herec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěru - Novinky ve světě erotiky

Herec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruzpět

tisk TISK     email POSLAT
Herec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěru
Herec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěru
05.05. 2010

Hvězda seriálu Sběratelé kostí David Boreanaz se zařadil po bok celebrit, které musejí řešit krizi manželství. A důvod je pořád stejný. Jako u Tigera Woodse opakovaná nevěra.

"Naše manželství bylo poskvrněno mými nevěrami. Chci být otevřený a upřímný," uvedl David Boreanaz na adresu svého devítiletého vztahu s Jamie Bergmanovou. Pro časopis People přiznal, že se choval nezodpovědně, jelikož byl nevěrný hned několikrát a s větším počtem žen. "Jamie mi dosud neodpustila. Musíme pracovat na záchraně našeho manželství," dodal.

Inu, někdy platí, že pozdě bycha honiti...

Obrázky ke článku
Herec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěru
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid