AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
hostes_150_150

Herec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěru - Novinky ve světě erotiky

Herec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruzpět

tisk TISK     email POSLAT
Herec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěru
Herec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěru
05.05. 2010

Hvězda seriálu Sběratelé kostí David Boreanaz se zařadil po bok celebrit, které musejí řešit krizi manželství. A důvod je pořád stejný. Jako u Tigera Woodse opakovaná nevěra.

"Naše manželství bylo poskvrněno mými nevěrami. Chci být otevřený a upřímný," uvedl David Boreanaz na adresu svého devítiletého vztahu s Jamie Bergmanovou. Pro časopis People přiznal, že se choval nezodpovědně, jelikož byl nevěrný hned několikrát a s větším počtem žen. "Jamie mi dosud neodpustila. Musíme pracovat na záchraně našeho manželství," dodal.

Inu, někdy platí, že pozdě bycha honiti...

Obrázky ke článku
Herec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěru
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid