AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
spolecnik_150_150

Herec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěru - Novinky ve světě erotiky

Herec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruzpět

tisk TISK     email POSLAT
Herec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěru
Herec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěru
05.05. 2010

Hvězda seriálu Sběratelé kostí David Boreanaz se zařadil po bok celebrit, které musejí řešit krizi manželství. A důvod je pořád stejný. Jako u Tigera Woodse opakovaná nevěra.

"Naše manželství bylo poskvrněno mými nevěrami. Chci být otevřený a upřímný," uvedl David Boreanaz na adresu svého devítiletého vztahu s Jamie Bergmanovou. Pro časopis People přiznal, že se choval nezodpovědně, jelikož byl nevěrný hned několikrát a s větším počtem žen. "Jamie mi dosud neodpustila. Musíme pracovat na záchraně našeho manželství," dodal.

Inu, někdy platí, že pozdě bycha honiti...

Obrázky ke článku
Herec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěruHerec Boreanaz přiznal mnohonásobnou nevěru
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid