AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
followme150x150

Herečka se chce vrátit na výsluní. A tak zkusila nahotu - Novinky ve světě erotiky

Herečka se chce vrátit na výsluní. A tak zkusila nahotuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Herečka se chce vrátit na výsluní. A tak zkusila nahotu
Herečka se chce vrátit na výsluní. A tak zkusila nahotu
03.05. 2015
Některé herečky si doslova podmanily Hollywood, jiné se staly béčkovými hvězdičkami, další pak neuspěly, a nebo jejich úspěch odvál čas.

Poslední příklad se nejlépe hodí na osmatřicetiletou Maitland Ward, která se zaskvěla v seriálu Kutil Tim či v komedii Někdo to rád blond. Jenže to už je dávno a Maitland si připadá zneuznaná. Hollywood jí křivdí, a proto už osm let nezavadila o pořádnou roli. Jak z toho ven? Inu, ženskými zbraněmi!

Herečka nemá problém se svléknout na veřejnosti, což se v minulosti několikrát i stalo, a nyní má další trumf v rukávu: bodypainting. Umělci pomalovali její tělo pestrobarevnými motivy. Jestli to bude recept na návrat na výsluní, to uvidíme, každopádně se na to docela hezky dívá…
Obrázky ke článku
Herečka se chce vrátit na výsluní. A tak zkusila nahotuHerečka se chce vrátit na výsluní. A tak zkusila nahotuHerečka se chce vrátit na výsluní. A tak zkusila nahotu
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid