AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
neon-club-_150x150

Hugh Grant už nesouloží. Místo toho hraje golf - Novinky ve světě erotiky

Hugh Grant už nesouloží. Místo toho hraje golfzpět

tisk TISK     email POSLAT
Hugh Grant už nesouloží. Místo toho hraje golf
Hugh Grant už nesouloží. Místo toho hraje golf
30.11. 2009

Pro někoho je sex doslova vším, jiný se ho beze všeho dokáže vzdát. Americký herec Hugh Grant, populární milovník, jehož postelí prošly desítky žen, včetně krásek Elizabeth Hurleyové a Elle Macphersonové, tvrdí, že sex odstavil na druhou kolej a díky golfu ani nemá na postelová dobrodružství čas! "Na golfu jsem závislý. Holky vědí, že nemyslím na nic jiného. Klidně vstanu uprostřed noci z postele a nacvičuju švih holí před zrcadlem. Můj milostný život tím dost trpí," přiznal idol stovek žen.

Zajímavé! Natolik zajímavé, že se tomu až nechce věřit...

Obrázky ke článku
Hugh Grant už nesouloží. Místo toho hraje golfHugh Grant už nesouloží. Místo toho hraje golfHugh Grant už nesouloží. Místo toho hraje golfHugh Grant už nesouloží. Místo toho hraje golfHugh Grant už nesouloží. Místo toho hraje golfHugh Grant už nesouloží. Místo toho hraje golfHugh Grant už nesouloží. Místo toho hraje golfHugh Grant už nesouloží. Místo toho hraje golfHugh Grant už nesouloží. Místo toho hraje golf
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid